Moja nová paletka

Moja nová paletka

Mesiac október bude v duchu dekoratívnej kozmetiky a farieb. V tomto mesiaci sa stala mojim najväčším úlovkom krásna, farebná dekoratívna paletka, z ktorej som úplne nadšená. A v balíku nebola len ona.

Zloženie kazety:
7,02g lesku na pery (27 farieb)
10,6g farby na líčka (3 farby)
17,28g očných tieňov (24 ferieb)
Aplikotáry

Osobná skúsenosť


Očné tiene
Čo sa týka očných tieňov, veľmi ľahko sa nanášajú na viečko. Farba sa veľmi dobre zachytáva a teda nemusím použiť „kilo farby“ aby som videla aspoň akú-takú farbu. Už pri malom množstve sa farba zachytáva na viečko. Farby sú matné. 
Veľkou výhodou očných tieňov je, že ich je naozaj veľa a nájdu sa tu tak zemité farby (čierna, hnedá,..), ako aj pestrejšie (tyrkysová, zelená,…) Navyše paletka obsahuje rôzne odtiene modrej, zelenej a rôznych iných farieb. Mne osobne v tejto paletke chýba ešte biela farba a už by to bolo absolútne dokonalé.

Lesky na pery
Opäť tu máme širokú škálu farieb a odtieňov, takže si človek môže vybrať tú správnu farbu na akúkoľvek príležitosť. Paletka obsahuje takmer každú farbu od bielej až po červenú (a to dokonca i hnedú či oranžovú). Opäť v paletke nenájdeme nejakú extravagantnú farbu na pery (ako napr. modrú), čo je podľa mňa veľmi pozitívny aspekt. Ja osobne ale nie som veľkým prívržencom paletkových leskov a tak túto paletku využívam len keď hľadám nejakú konkrétnu farbu.

Farby na líčka
Ako posledné sa nám v paletke objavili farby na líčka. Dokopy sú tu 3 farby – ružová, oranžová a hnedá. Ja osobne používam kombináciu hnedej a ružovej (keďže mám najradšej jemný nádych ružovej), avšak každá farba má niečo do seba a každý človek si dokáže namiešať
popr. priamo v paletke vidí), presne tú farbu, ktorú používa.

Aplikátory
Aplikátory sú malé, šikovné a dá sa s nimi aplikovať farba. Ja osobne mám ale radšej väčšie štetce (najmä na oči), kedy farbenie trvá kratšie. V prípade, že si chcem však spraviť viacfarebné líčenie, určite sú tieto menšie aplikátory výhodou.

S paletkou som nadmieru spokojná. Cena bola viac než prijateľná, farebné kombinácia obsiahnutá v tejto paletke je naozaj široká a decentná. Paletka obsahuje dokonca nie len očné tiene, ale aj lesky na pery a farby na líčka v hojnom počte, čo považujem za veľmi veľký prínos. Farby na oči sú matné.

A ešte nemôžem zabudnúť na môj malý šok


Ako som už spomínala, najradšej používam samostatné lesky a to najmä s aplikátormi. Človek si vie presne naniesť presné množstvo a to dokonca na určité miesto, kam potrebuje. Priznám sa, ja sa s farbami dosť hrám a dosť si na dokonalom efekte pier potrpím, preto mám najradšej lesky so štetcom, kedy viem „kam to ide“

Mojim najobľúbenejším leskom na pery sú Miss Sporty lesky s extra leskom, no teraz som od Miss Sporty objavila niečo pre mňa nové, a ako obvykle, za super cenu (na cene záleží). Tentokrát som siahla po Hollywood-nom lesku od Miss Sporty.

Pre mňa veľmi veľkým sklamaním bolo, keď som si (podľa obrázku) myslela, že si objednávam červený lesk a v balíčku mi prišiel oranžovo-hnedý lesk na pery (Zrejme som si mala skontrolovať farebnú škálu ešte predtým, ako som si ho objednala). Jediné šťastie, že takúto farbu lesku ešte nemám, inak neviem čo by som s ním robila.

Aplikátor je relatívne malý a veľmi dobre sa s ním narába. Čo sa týka farby, na perách má odlesk skôr do oranžovo-ružova, čo sa mi naozaj veľmi páči. V konečnom dôsledku sa však nemôžem na farbu hnevať, keďže na perách vyzerá naozaj super. 

Lesk sa nelepí, obsahuje množstvo trblietok a má veľmi peknú farbu (napriek tomu, že to nie je to, čo som očakávala). V každom prípade určite ostanem pri leskoch od Miss Sporty, nakoľko sa mi najviac osvečili a takéto trblietavé lesky jednoducho milujem.

Čo hovoríte na túto paletku či lesk na pery vy?

11 thoughts on “Moja nová paletka

  1. Očné tiene nepoužívam veľmi často a keď už, tak skôr tie zeminté farby, takže takéto prevedenie by mi bolo zbytočné 😀 ale inak sú v nej krásne farby! 🙂
    A čo sa týka lesku.. oranžová nie je práve moja farba 😀 preto by ma dosť naštvalo, keby mi namiesto červeného lesku prišiel takýto nejaký 😀
    Original copy blog

  2. Ahojte baby 🙂 Čo sa týka paletky, som veľmi spokojná. Ja osobne som na oči použila sivú farbu, takže preto to nie je veľmi výrazné (a navyše fotka bola vyhotovená o cca 5:20 ráno, takže preto to nie je nejak perfektná kvalita). Mne osobne sa na tejto paletke páči, že má rôzne pestré farby a ja ak sa maľujem, tak už viac-menej tými pestrejšími. Čo sa týka jeho leskov na pery, vydržia cca 2-3 hodiny (pokým som sa nenapila). A samotný štetcový lesk mi farbou (i keď to nie je červená), nadmieru sadol, jemná, lesklá, trblietavá a milujem, keď mi na perách vytvorí "piehľadný povlak" 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *