Moja šperková nádielka

Moja šperková nádielka

Ktorá žena, ktorá blogerka nemá rada šperky? Ani ja nie som výnimkou a moja láska k šperkom je naozaj veľmi veľká. Najviac milujem náušnice, no niekedy do svojej šperkovnice pridám aj niečo iné. Tentokrát som sa siahla po troch náušniciach a jednom náhrdelníku.

Trojitý náhrdelník s motívom lapača snov

Ako ste si v predchádzajúcom článku mohli všimnúť, na stránke bornprettyshop som si kúpila krásne náušnice s motívom lapača snov. Keď sa do ponuky dostal aj náhrdelník, neodolala som. Tento trojdielny náhrdelník sa skladá z troch motívov: lapač snov, kryštál a mesiac. Tento náhrdelník nie je len zaujímavý, ale aj veľmi atypický a originálny.

Vlastnosti
Materiál: Zliatina

K náušniciam sa naozaj hodí. Lapač snov je veľmi podobný ako na náušniciach. Jediný rozdiel je v tom, že na tomto náhrdelníku je v strede tyrkysový kryštálik.

Aj keď je už po Vianociach, zvieracieho motívu nikdy nie je dosť. Veľmi dlho som zháňala sobíkové náušnice, no doposiaľ som našla len kombináciu s nejakým iným motívom. Keď som zbadala týchto sobíkov, pričom každá náušnica je rovnaká, neodolala som
Vlastnosti
Materiál: Zliatina

Sobík je veľmi pekne vytvorený a vyzerá naozaj rozkošne. Na parohoch má malé kryštále, ktoré vyzerajú naozaj super a oživia tieto náušnice. Určite tieto náušnice využijem aj cez toto studené obdobie, napriek tomu, že už nie je december a ani nie sú Vianoce.

Na stránke som našla aj krásne náušnice so psíkom, ktorým som nevedela odolať
Vlastnosti
Materiál: Zliatina

Tieto náušničky sú naozaj rozkošné. Jedna náušnička je v štýle psíka a druhá je kostička. Veď predsa každý vie, že kostička a psík sú nerozlučná dvojka. Veľmi sa mi tento nápad páči. Kostička má veľmi pekný tvar. Psík je naozak rozkošný. Hneď pri prvom pohľade je každému jasné, že ide o psíka. Dokonca má spravené ešte aj očko. Tieto náušnice si ako milovníčka psíkov neviem vynachváliť.

Ak mám povedať pravdu, ani neviem prečo som po týchto náušniciach siahla. Nie som prívrženec baletu a nikdy ma ani nazaujímal. No tá baletka vyzerá skrátka úchvatne

Vlastnosti
Materiál: Zliatina
Farba: zlatá / strieborná

Ja osobne som si zvolilia zlatý variant náušníc, nakoľko má potom baletka nohy aj ruky telovej farby. Veľmi sa mi páči, že na začiatku náušníc je veľká perlička a potom pokračuje baletka. Baletka má krásne kryštálikové šaty, ktoré ma naozaj uchvátili. Je prepracovaná do detailov. Tieto náušnice na môja pôsobia veľmi nežne, žensky a romanticky. Sú nádherné.
10% zľava

A aby som nezabudla, Born Pretty Store mi ponúklo 10% zľavu pre mojich fanúšikov. Preto ak vás niečo na tejto stránke oslovilo, určite nezabudnite zadať pri objednávké zľavový kód

NWPT10

13 thoughts on “Moja šperková nádielka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *