Moja zimná idilka

Moja zimná idilka

Ahojte 🙂 Keďže zima ešte stále neutícha, a mínusové teploty nám dávajú poriadne zabrať, rozhodla som sa tento nasledujúci článok podať v trocha zimnej téme, a možno aj trocha pospomínať na to, čo ma počas tejto zimy čakalo a ešte čaká.

Ako každému vysokoškolákovi, aj moja zima sa začala tak trocha učením, nakoľko je koniec novembra a začiatok decembra označovaný ako zápočtové obdobie. A hoc by sme v skutočnosti mali zápočty písať iba v jeden zápočtový týždeň, učitelia si uvedomujú, že by toho bolo na nás naozaj veľa, a tak to postupne rozkladajú, a hoc to tak je lepšie, študent aj tak má čo robiť, aby všetko zvládol. Nehovoriac o tom, že ak nestihne spraviť 1-2 zápočty, tie sa mu automaticky posunú do skúškového obdobia, kde potom nestíha.

Ja som mala dokopy 7 predmetov a z toho jeden dobrovoľný. Dva predmety (čínsky jazyk a anglický jazyk) končili zápočtom a tie ostatné skúškou. Našťastie sa mi oba jazyky a 3 skúšky už podarilo spraviť, takže mi ostávajú už len dve. Takže, držte palce a verím, že sa mi poradí spraviť napokon všetky 🙂 Ešte mám totižto 2 týždne.

Ale vráťme sa k tomu počasiu. Verím, že nezabúdate na základnú starostlivosť v tomto počasí, a to predovšetkým na krémy v podobe pleťových krémov a krémov na ruky. No o čosi podstatnejšie sú 3 ďalšie veci a to rukavice, šál a čiapka. Ja som doposiaľ mala iba šatku, ktorá mi však v týchto mínusových teplotách nepomáha veľmi, a tak som si objednala krásnu dvojfarebný šál.

A po príchode domov, to teplý čajík určite istí 🙂

11 thoughts on “Moja zimná idilka

  1. Ja som dostala taký spojený šál, a som s ním celkom spokojná. Poprípade, ak ideme na dlhšiu sánkovačku mám tak obrovský a dlhý šál, že sa do neho päťkrát obmotám a už mi je teplo. Je to super vec. Ten tvoj šál je fakt parádny.
    Držím palce na skúškach nech máš už po tom. Ten pocit po skúškach je úžasný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *