Moje kozmetické povinnosti

Moje kozmetické povinnosti

Tentokrát som si pre vás prichystala recenziu na moje dva prípravky, ktoré sa razom stali mojimi obľúbencami. Jedno je tekuté mydlo Aroma Ritual  a druhé vlhčené obrúsky na tvár.

Dermacol Aroma Ritual Fresh Watermelon
Pri tomto produkte ako prvé musím vyzdvihnúť úžasnú vôňu. Musím povedať, že Aroma Ritual je vždy výnimočná svojou vôňou, no táto ma doslova dostala. Je úžasná, sladká a hlavne by som si do nej okamžite zahryzla.

Konzistencia tohto mydla je taká akurát. Je dostatočne tekuté, veľmi dobre pení a navyše má krásnu ružovú farbu, čo ocenia najmä tí, čo si toto mydlo prelievajú do priesvitných nádobiek. A keďže u nás jednu takú na stene máme na mydlo zabudovanú, veľmi si túto krásnu farbu cením. Vďaka tomu, že veľmi dobre pení dokáže odstrániť rôznu špinu ako napríklad blato, hlinu ale napr. aj olej či mastnotu z rúk.

Vôňa vydrží na rukách asi pol hodiny, pričom postupne slabne. Na druhej strane naozaj prevonia ruky.


Vlhčené obrúsky
Tieto obrúsky používam najmä po odlíčení sa, nakoľko si chcem byť istá, že som sa dokonale odlíčila. Vďaka tomu, že je vlhčená vreckovka pomerne veľká veľmi dobre odstráni prebytočný make-up z pokožky a hlavne si človek môže „skontrolovať“, či sa dobre odmaľoval.

Obrúsky sú však vhodné aj na odstránenie nečistôt z pokožky. Na to používam však iné prípravky, no skúšala som aj pri nečistotách použiť vreckovky. Veľmi dobre odstraňuje aj nečistoty a dokonca to je aj na vreckovke vidieť, že ich odstraňuje.

Navyše táto vlhčená utierka jemne vonia, čo považujem za plus. Vlhčené obrúsky sú zľahka vlhčené, no táto vlhkosť vydrží iba pár minút a potom vyschne. Preto je používam iba na čistenie pleti či dôkladné odlíčenie, aby tam tá vlhkosť vydržala.

19 thoughts on “Moje kozmetické povinnosti

  1. To mnydlo vyzera naozaj dobre ale pokiaľ má pumpičku asi by som ho neprelievala do druhej nadobky, neviem si predstaviť aka je ta melonova vôňa lebo raz som niečo mala melonove a to mi hrozne smrdelo:-D

  2. Jé, melounové, to musí vonět hezky 🙂 Vlhčené ubrousky jsou taky mojí nezbytností, mám teda jiné, myslím, že zrovna Baleu. Jsou moji záchranou nejen,, když se mi nechce odličovat, nebo spím jinde.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *