Moje obľúbené produkty

Moje obľúbené produkty

Určite každý z nás má obľúbené produkty či značky. A výnimkou nie som ani ja. Aké obľúbené produkty a prečo sa nachádzajú teda u mňa?
Catrice – Glamour Doll
Riasenka Glamour Doll patrí k mojim obľúbeným a taktiež ju považujem za jednu z najlepších na trhu. Čo sa týka ceny je priateľná pre všetkých. Vôbec nie je drahá, no i napriek tomu je úžasná. Ide o riasenku ktorá je robená iba v čiernej verzií. Štetinky sú určené tak, aby sme vďaka nej dosiahli maximálny objem. Dôvodom, prečo som si ju však ja až natoľko obľúbila je samotný fakt, že keď si ju človek nanesie vo viacerých vrstvách, pôsobí nesmierne neodolateľne a opticky vyzerá akoby mal človek umelé riasy – niekoľkokrát hustejšie a zväčšené umelé riasy. Pre mňa nevýhodou je však to, že nie je vodeodolná. V každom prípade ju nadovšetko milujem a dokým nenájdem niečo lepšie (čo som už viac ako rok nenašla), tak bude u mňa zaraďovaná k TOP produktom.

riasenka catrice
Mary Kay odličovač
K ďalším mojim favourite produktom patrí dvojfázový odličovač, ktorý je vhodný tak na vodeodolný ako aj obyčajný make-up. Odličovač je antialergický, pleť hydratuje a šetrne dokáže oči i pleť odlíčiť. Na dôkladné odlíčenie vám stačí len niekoľko tampónov s tým, že vaša pokožka nezostane začervenaná ani inak nepríjemne podráždená z drhnutia či samotného zloženia. Za nevýhodu by som však považovala vysokú cenu, ktorá nie je dostupná práve každému. Myslím si, že sa na trhu dá dostať ok odličovač za oveľa nižšiu cenu.

Mary Kay odličovač
Dermacol Matte Mania
Môj obľúbený rúž je Matte Mania a to najmä vďaka farbe č. 55. Táto farba je dokonalo červená, ktorú som už veľmi dlho hľadala. Svetlá no nie príliš, krikľavá no nie príliš a jednoducho sexi. Taktiež je považovaná k dlhotrvajúcim rúžom, ktoré na perách vydržia 4 hodiny. Mne na perách vydrží aj viac, avšak po určitej hodine napr. po troch hodinách je už vidieť, že rúž stráca na svojej dokonalosti. V každom prípade som si farbu doslova zamilovala.

Comments are closed.