Moje sny a ciele

Moje sny a ciele

Aj vám sa niekedy stane, že si prajete veľa vecí, ba až toľko, že v tom nemáte prehľad?

Síce je super priať si veľa vecí, no pokiaľ v tom nemáme prehľad, veľmi často sa nám stane, že sa nám nejaké sny i splnia, ale my to nezaregistrujeme. A potom, aj keď sa nám sny postupne plnia, si myslíme, že sa nám nič neplní, sme skeptický a sklamaný z celého života. Poprípade sa už vopred bojíme niečo si zaželať, a teda žijeme každodenný život bez snov a nádejí a takpovediac „čakáme na smrť“.

Ja som však ten človek, čo verí a jeho sny sa zväčša i plnia. Síce to niekedy netrvá mesiac či rok, no v konečnom dôsledku sa mi sny splnia. Napríklad som si želala ísť do Číny, a nakoniec som tam vyštudovala svoje magisterské štúdium. Neskôr som si priala zaoberať sa čínskym jazykom v mojom každodennom živote, a teraz vyučujem čínsky jazyk pre deti i dospelých. Teda, sny sa mi možno neplnia v okamžiku sekundy, no postupne prídem na to, že tie veľké sny sa mi skoro všetky splnili.

Potom som si však uvedomila, že by bolo krásne a predovšetkým výnimočné mať niekde napísané svoje priania, a keď sa mi splnia, tak si to tam napíšem. Teda, odstupom času sa do tejto knihy alebo do tohto zošita môžem pozrieť, a zistím, že tých snov ktoré sa mi splnili bolo naozaj veľa.

Moje sny a ciele

A tak som sa dostala aj ku knihe s názvom Moje sny a ciele, do ktorej je možné zapísať si až 101 prianí, a čo je lepšie, ku každému je možné pripísať si nejaký text, začleniť si ich do kategórií, napísať si dátum dokedy to chceme dosiahnuť, a pri konci nalepiť i fotku, že sme to dosiahli. Teda, kniha presne taká, akú som mala vysnívanú.

Ba dokonca sú tu aj strany, ktoré človeku pomôžu porozmýšľať nad tým, čo by chcel dosiahnuť a ako nájsť cieľ, ktorý chce uskutočniť, poprípade ako ísť za svojim snom a nevzdať sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *