Moje sny a ciele

Moje sny a ciele

Každý z nás má svoje sny a ciele. Tak isto ich mám aj ja, a teda, nie je ich ani málo. Práve preto ma nová kniha od I can Academy s názvom Moje sny a ciele veľmi potešila. Táto kniha obsahuje jednoduché návody ako si uskutočniť svoje sny. Ja som si síce už jeden môj veľký sen – ísť študovať do Číny splnila, no stále mám ešte niekoľko veľkých a malých snov, ako napríklad: byť učiteľkou čínskeho jazyka či zoskočiť si z lietadla.

cof

Táto kniha mi preto do mojich rúk padla ako uliata. Do knihy sa zmestí až neuveriteľných 101 cieľov, čo poteší asi každého. Keď by sme túto knihu chceli celú vyplniť a splniť si 101 cieľov v priebehu 1roka, vychádzalo by to, že by sme si svoje sny splnili cca každé 3-4dni jeden sen. Znie to veľa? A čo takto za 2 roky? To je takmer každých 7-8 dní. Pokiaľ nemáme 101 extrémne veľkých snov, myslím si, že v priebehu 1-2 rokov by sa tieto sny a ciele dali splniť.

cof

Ja som si napríklad v priebehu jedného roka v Číne dokázala splniť niekoľko veľkých snov ako: naučiť sa čínsky jazyk, spraviť HSK3, HSK4 certifikát, robiť tlmočníčku čínskeho jazyka pre školu (preklady do slovenského a anglického jazyka a naopak), nájsť úžasných ľudí, byť úspešná, byť šťastná, vidieť po prvý krát more, dostať štipendium, ísť na sklenený most… Koľko veľkých snov a všetky splnené v priebehu jedného roka.

cof

Pár takých mojich snov, ktoré sa nachádzajú v tejto knihe: spraviť HSK5, nájsť si prácu ako učiteľka čínštiny, prekladať a tlmočiť pár vecí pre školu, úspešne skončiť zimný i letný semester, zlepšiť si úroveň angličtiny,…

cof

Veľmi sa mi páči v tejto knihe, že pri každom cieli je pár riadkov ako popis cieľa (trocha podrobnejší samozrejme), aký je dátum dokedy chcete uskkutočniť cieľ a aký je dnes dátum. No a na konci je prázdne miesto, podľa mňa určené na fotografiu tohto cieľa, čo sa mi naozaj veľmi páči.

cof

Verím, že táto kniha pomôže nie len mne, ale aj všetkým tým, čo sa rozhodnú zakúpiť si túto knižku. Verím, že vám cca 20strán textu pomôže v tom, aby ste sa dostali bližšie k uskutočneniu vašich cieľov.

cof

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *