Moje veľké prekvapenie

Moje veľké prekvapenie

Včera mi prišlo naozaj veľmi veľké a neočakávané prekvapenie. Hevi ma prednedávnom kontaktovala, že by mi rada niečo malého poslala k Vianociam. Kto by odolal? Ja určite nie, nakoľko ju pozerám už veľmi dlho a neustále má na svojom blogu úžasné DIY alebo krásne líčenie. Preto som jej adresu bez váhania dala a keď mi prišiel balíček, skoro som padla na zadok. Že malého,… prišla mi veľká krabica. 

Ako prvé na mňa z krásne zabalenej krabice vykukol diár s mojím menom. Naozaj veľmi milé. Po otvorení som si v ňom našla „psaníčko“ o tom, čo mi poslala a prečo mi to poslala. Napriek tomu, že si už nepamätám v akom poradí som vecičky porozbaľovala, boli naozaj krásne a úžasné.

Následne ma potešili dva DIY trblietavé svietniky na sviečku. Oba sú v červenej farbe, ktorá patrí k mamininim obľúbebným, takže som sa rozhodla, že budú určite v obývačke a druhý budem mať ja do svojej výbavy „do budúcna“. Je to super, že budeme mať niečo rovnaké a naozaj sa z toho teším.

V balíčku som si našla nádherný ružičkový DIY stojan na perá alebo štetce. Po dôkladom zvážení som sa rozhodla, že bude na obe, nakoľko sú v ňom tri prehradky. Jednu som využila na perá (keďže som ešte študentkou) a ďalšie dve na štetce. 

Ďalšou DIY vecičkou bola magnetická škatuľka, ktorá ma nesmierne potešila. Napriek tomu, že toto koliesko je niečo na spôsob freedom paletky, ja som sa rozhodla že ju budem využívať na magnetky. Predsalen je magnetická a aspoň budem vedieť, kde toľko magnetiek mám. (Keďže zbieram magnetky) a už ich nemám kam dávať 🙂 

Ďalšie prekvapenia boli už z rady kozmetiky. Z balíčka na mňa vykukli DIY balzamy na pery, ktoré ma naozaj veľmi potešili. Už dlhšie Hevi pozerám a jej DIY kozmetika ma vždy veľmi zaujímala ako chutí ako účinkuje a skrátka aká je. Aby toho nebolo málo, Hevi ma prekvapila rovno so štyrmi druhmi: kokosový, malinový, citrónový a pomarančový. Mňa najviac oslovil pomarančový, ktorý som si okamžite zobrala a ďalší si privlastnila moja sestra, ktorej sa tento nápad taktiež veľmi páčil. Medzi tým u mňa bola aj kamarátka, ktorej sa balzamy taktiež veľmi páčili. 🙂 Možno by mohla porozmýšľať či ich nezačne predávať. Balzam je veľmi príjemný na perách a naozaj veľmi dlho vydrží. Napriek tomu, že balzamy majú rôznu farbu, nefarbia. Sú fakt úžasné a veľmi sa z nich teším.

Hevi ma príjemne prekvapila aj s dvoma paletkami. Jedna bola trocha použitá avšak už ju nechcela, tak ma s ňou chcela potešiť. To sa jej aj podarilo, nakoľko milujem zemité farby paletiek a táto je celá zemitá. Naozaj úžasne ľahko a jednoducho sa s ňou líči a veľmi vážne uvažujem, že možno nejaká ten jemnučký odtieň použijem na kamarátovu svadbu (v takejto dobe by sa mi hodila Hevi, ktorá sa dokáže nádherne líčiť a ja som rada že vôbec viem, čo je to štetec). V každom prípade konečne začnem používať tiene, nakoľko milujem takéto zemité tiene, ktoré nie sú príliš výrazné a zároveň krásne podtrhnú celkový vzhľad. U mňa je to TOP. 

Druhá paletka bola čisto nová a fakt úžasná. Dokonca obsahovala mini riasenku a balzam, čo je naozaj rozkošné. ďalej obsahovala štyri tiene spolu so štetcom a lícenku spolu so štetcom. Táto paletka obsahovala aj veľké zrkadielko, pre pohodlnejšie líčenie sa. Naozaj úžasná. Keď som ju uvidela, okamžite som ju utekala vyskúšať a je perfektná. 

Ako posledné som v balíčku veľkú DIY soľ do kúpeľa, ktorá nádherne vonia. Nakoľko však nemáme vaňu, ale sprchový kút, rozhodla som sa, že ju pridám mojej kamarátke k darčeku, ktorý som jej prichystala na meniny. Určite sa tejto soli poteší, nakoľko zbožňuje horúcu kúpeľ a takáto príjemná zmena jej určite prospeje a poteší. 

14 thoughts on “Moje veľké prekvapenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *