Motivačný diár 2021

Motivačný diár 2021

Neviete si ešte stále vybrať, aký motivačný diár by sa vám najviac v novom roku hodí a po ktorom siahnuť? Prednedávnom som vám predstavila motivačný diár pre ženy s názvom Srdce ženy 2021. Tentokrát vám predstavím motivačný diár 2021, ktorý je v tomto prípade vhodný aj pre mužov.

Ako prvé vás možno zaujme úvod, v ktorom nájdete obsah tohto diára, a na úplne úvodnej strane je ročný kalendár.

Na začiatku každého mesiaca nájdete rozličné úlohy, a samozrejme mesačný kalendár. Čo sa mi páči, tento diár taktiež obsahuje zhodnotenie mesiaca, týždenné ale aj mesačné ciele.

V týždennom kalendári nájdete na každý deň, či ste splnili zvyk, ktorý ste si vopred zadali, čo je vaším cieľom dňa a denná vďačnosť.

Mne osobne tu trocha chýba viac riadkov na vďačnosť, no páči sa mi, že oproti napríklad takému školskému diáru sa tu nachádza zvyk ale aj týždenné ciele a zhodnotenie mesiaca.

Čo sa týka porovnania, pokiaľ nemáte svoj deň zväčša rozvrhnutý na hodiny, poprípade váš deň neobsahuje tak veľmi načasovaný program, potom môže byť srdce ženy trocha nevyužité. Ak v diári očakávate aj náučné veci z oblasti vzdelávania, zároveň na konci týždňa vždy obsahuje TOP3 veci,…

Srdce ženy ale aj motivačný diár však obsahuje troška rozsiahlejšie zhodnotenie týždňa, či mesiaca. Možno práve preto, ak by som si mala vybrať iba jeden diár, tak by som sa rozhodla medzi diármi srdce ženy a motivačný diár.

Samozrejme, poznámky a voľné riadky na inšpirácie obsahujú všetky tri diáre.

Na motivačnom diári sa mi páči také mierna jednoduchosť a zvyk, rovnako ako aj dôležité činnosti dňa. Na srdci ženy sa mi páčia týždenné úlohy, a zhodnotenie mesiaca a týždňa z hľadiska 4 rôznych oblastí.

Preto ak by som sa mala rozhodnúť iba pre jeden, nevedela by som sa rozhodnúť. Každý diár má niečo do seba. A nejaké to svoje plus, ktoré ma zaujalo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *