Motivačný diár 2023

Motivačný diár 2023

Len prednedávnom som vám písala recenziu na motivačné diáre od I can Academy ako sú : školský motivačný diár na rok 2022/2023 ale aj Srdce ženy na rok 2023. Ani sme sa nenazdali a už prišli aj s novým diárom a to: motivačný diár 2023.

Ako ste si určite všimli, každý rok využívam tieto motivačné diáre, a možno sa pýtate prečo. Denne sa stretávame s množstvom prekážou, urážok i problémov. No nie každý z nás má toľko šťastia, že máme pri sebe ľudí, ktorí nás každý deň podporujú a ubezpečujú, že je všetko dobre. Že všetko zvládneme, že sa nemáme vzdávať. Niektorí svoju bolesť nechceme ukázať, a tak nás ľudia ani nemôžu podporiť, pretože nevedia, čo sa deje v našom živote.

diár i can academy

Myslím si, že práve pre týchto ľudí môže byť motivačný diár viac ako len podporou, no niečo ako kamarátom v ťažkých dňoch.

Ako to už býva zvykom, nájdete tu kalendár na rok 2020 – ročný, mesačný i týždenný. Do mesačného je možné lepiť písať si malé poznámky, poprípade si doň nalepiť nálepky, ktoré nájdete v zadnej časti tohto motivačného diáru. Veľkú časť však zaberá práve týždenný diár s množstvom úloh. Ako prvé tú nájdete tzv. zámer týždňa, teda čo chcete dosiahnuť v tomto týždni? Za ním vás čaká motivácia týždňaa tri najdôležitejšie veci na tento týždeň, ktoré je po ukončení možné odfajknúť. Každý deň môžete hodnotiť na stupiednu od 1 do 5 hviezdičiek. A taktiež poďakovanie za to, čo sa vám v tomto dni dobré stalo. Nemôžeme však zabudnúť ani na mená oslávencov dňa – teda kto má v daný deň meniny, či rôzne sviatky ako napríklad deň rodičov.

motivačný diár 2023

Na konci každého týždňa na vás čaká top3 ako napíklad 3 najlepšie cvičenia z tohto diára, 3 veci, ktoré si na svojich rodičoch vážim,… a úspech týždňa. Mini mesačný kalendár na škále od 1 do 31 vám vždy ukáže, v ktorej časti mesiaca sa práve nachádzate.

motivačný diár 2023

Do toho však diár ponúka aj rôzne výzvy a úlohy mesiaca, články a zaujímavosti, ktoré vám môžu pomôcť zorientovať sa vo vašom živote a lepšie si stanoviť vaše ciele. Nemôžem však zabudnúť ani na poznámky na konci motivačného diára, ktoré sú dobrou pomôckou pre zábudlivcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *