Myšlienky šťastia

Myšlienky šťastia

V poslednej dobe som si zamilovala motivačné karty. Je naozaj úžasné vstať s pozitívnou myšlienkou, či zaspávať s milou afirmáciou. Tieto myšlienky šťastia sú perfektné práve na ráno, kedy poradia, čo by človek mohol dnes urobiť.

Niektoré karty sú vtipné napr. dnes si zatancuj, iné motivačné ako napríklad si najlepší.

Čo sa týka vzhľadu kariet, príde mi veľmi milý, no obrázky mi z časti pripomínajú, akoby ich kreslili deti. Samozrejme, ide o veľmi pekné kresby, bo stále sú to kresby a nie nejaký grafický design či reálne fotky, takže je to naozaj niečo iné a nezvyčajné.

Každá z kariet má na prednej strane obrázok s malým popisom napr. si najlepší, a na zadnej strany karty sa nachádza popis, čo táto karta pre nás znamená. Ja osobne som si zamilovala tú jednoduchosť kartičiek a toho popisu, že to pochopí aj absolútny lajk vo vyťahovaní kariet.

Zároveň ide o karty podľa môjho názoru, podobné tarotu, len s tým, že hovoria iba dobré veci, a sú oveľa jednoduchšie. Dôvodom je, že aj pri Tarote sa pýtame na otázky, a niekto napríklad začne každý deň tým, že si vytiahne jednu tarotovú kartu, aký bude jeho deň. Tieto karty síce nepredvídajú čo sa v daný deň stane, no dávajú návod, čo by sme dnes mali spraviť. A vždy je to niečo pozitívne, takže ma to robí nesmierne šťastnou.

Musíte si však pri kartách uvedomiť, či naozaj máte záujem byť šťastný alebo nie, lebo niektoré karty vám povedia, aby ste odpustili. Ste pripravení na vaše šťastie a odpustiť všetky krivdy, ktoré sa vám v živote stali? Je to ťažké, no výsledok bude stáť za to.

Iná vám zas povie, aby ste sa nebáli povedať svoj názor. Ste pripravení ukázať ľuďom vašu pravú tvár a vysloviť váš názor aj za cenu, že bude možno odmietnutí? Samozrejme však váš názor môže i pomôcť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *