Nabíjanie telefónu

Nabíjanie telefónu

Nie som si istá, či len ja mám tento problém, avšak neustále sa mi prelamujú káble, prestávajú mi fungovať, stráca sa ich funkčnosť a v neposlednom rade si robia čo chcú. Teda občas fungujú a občas nie.
Možno je to tým, že ich neustále prenášam, nakoľko ich neustále používam a prenášam. Či už mám kábel v školskej taške, kabelke alebo v taške od nootebooku a pri práci. Kábel používam niekoľkokrát za deň, pričom si telefón nabíjam na rôznych miestach a niekedy aj pri krkolomných podmienkach. Vlak, power banka, kuchyňa, obývačka, spálňa. Skrátka naozaj všade. Dnešné telefóny sa vybíjajú naozaj rýchlo, a tak si život bez kábla neviem ani predstaviť.
Nie je však príjemné, ak vám však kábel začne štrajkovať a vy ním musíte hýbať, aby ste našli ten správny signál kedy sa váš telefón bude nabíjať, alebo ho doslova „prelomiť“, aby sa spojenie konečne unormálilo a kábel začal pracovať.

Mojim novým káblom sa stal pletený nylonový micro USB kábel, ktorý by mal mať naozaj dlhú životnosť, nakoľko sa neláme a nepraská v ohyboch, čo považujem za veľké plus. Ako druhé plus je samozrejme možnosť zvoliť si z troch rôznych dĺžok. Ako prvé je 1m, no môžete si zakúpiť aj dlhšiu verziu a to 2m alebo 3m. Ja som si však zvolila 1m, ktorý je pre mňa najideálnejší.
Napokon tiež musím spomenúť farebnosť. Nie len že si môžete vybrať spomedzi rôznych farieb, ako napríklad decentná čierna či biela, poprípade farebná tyrkysová, zelená, fialová, červená a biela. Každý z týchto káblov spája dve farby a to vďaka drobným pásikom. Čierna farba je skombinovaná s bielou a naopak. Tyrkysová s ružovou, zelená s fialovou, fialová so zelenou, červená s čiernou a žltá s modrou. Kábel tak vyzerá štýlovo a takmer okamžite si ho všimnete nie len pri vašej posteli, ale aj v kabelke či vašej taške.

Comments are closed.