Nádherná zasnežená zima

Nádherná zasnežená zima

Aj vy milujete sneh a zimu? Keď sa celá zem utíchne a zahalí do snehobieleho rúcha v podobe krásnych vločiek rôznych tvarov a veľkostí?
Žiaľ, Slovensko nás v poslednej dobe – najmä na západe neteší snehovou nádielkou. Pre tých, čo sneh však naozaj milujú máme riešenie. A to aj pre tých, čo sneh možno milujú, no samotnú zimu, ktorá je spojená s týmto počasím nedokážu zniesť.
Zahaľte svoju domácnosť pod rúško snehu a privolajte si snehový obraz aj k sebe domov. A to bez toho, aby ste museli nosiť hrubé bundy alebo aby sa vám zuby drkotali od zimy. Len tak,… Jednoducho.

Na internete je možné nájsť niekoľko nádherných zimných obrazov, ktoré sa vám vryjú do pamäti a naozaj vás chytia za srdce. Mojim snehovým potešením je najmä obraz s názvom Winter Face, ktorý znázorňuje zasnežené vrcholy hôr a nádhernú čistú oblohu plnú oblakov.
Tento obraz vo mne symbolizuje pocit pokoja, harmónie a čistoty. Keď som sa na neho po prvýkrát pozrela, okamžite som sa upokojila. Pre mňa je pohľad na tento obrázok úplná relaxácia a naozaj mám z neho dojem, akoby sa vo mne všetko harmonizovalo. Jediné čo ma mrzí je, že nie je pri obraze písané, kde je táto fotka robená, a teda si nemôžem do svojho cestovateľského denníka označiť nové miesto, ktoré by som chcela navštíviť.

Na stránke som však našla ešte jeden veľmi zaujímavý obraz, ktorý znázorňuje prichádzajúcu zimu. Tento obraz nie je síce z hôr, no rozhodne dokáže zaujať a okamžite som si ho vedela predstaviť v predsieni alebo v kuchyni. Ide o ovocnú úrodu, ktorá je pokrytá prvým náznakom zimy – ľahkou námrazou. Biela zima v spojení s červeným ovocím vytvára nádherná a predovšetkým veľmi zaujímavý kontrast.
Opäť ide –ako to už pri stránke Glix.cz je zvykom o 100% prírodné eko produkty, ktoré je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach. Ide o vysoko kvalitnú tlač, takže sú farby naozaj sýte a neblednú ani pri priamom UV slnečnom žiarení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *