Nádherné účesy vďaka lakom na vlasy

Nádherné účesy vďaka lakom na vlasy

Ak pravidelne čítate moje príspevky, tak potom určite viete, že mám naozaj jemné vlasy. Napriek tomu, že sú na dotyk naozaj jemné, môj život to rapídne komplikuje. Stačí aby jemne fúkol vietor, a už mám vlasy kade tade. Dokonca aj s tým, aby mi účesy držali mám naozaj veľký problém. Jediným riešením sú laky na vlasy.
Prvý lak, ktorý som vyskúšala bol Kallos Cosmetics Keratin – Extra silný lak 
Tento lak má veľmi dobrú fixáciu, avšak s veľkým balením sa oveľa ťažšie manipuluje. Na druhej strane má aj oveľa rozumnejšiu cenu, a keďže laky používam denno-denne, manipulovať s ním som sa už naučila. Napriek tomu, že ide o extra silný lak, pri každom účesy ho musím použiť „kilo“, aby mi vlasy držali pokope. To však pri každom laku. Celkovo ho hodnotím veľmi pozitívne, akurát mi trocha prekáža jeho vôňa.
Druhý lak, ktorý som vyskúšala bol Kallos Cosmetics KJMN Silk Protein
Opäť ide o veľký lak, takže sa s ním horšie manipuluje, no na druhej strane získate veľmi dobrú cenu. Čo sa týka použitia, veľmi dobre drží vlasy pokope, a nemám problém s ním udržať účes v perfektnom stave aj počas celého dňa. Tento lak sa mi páči o čosi viac, ako Kallos Cosmetics Keratin.

Tretím lakom, ktorý som vyskúšala bol Wella Performance 
Lak je o čosi menší, a tak aj skladnejší. Opäť ide o extra silnú fixáciu, ktorá veľmi dobre drží. Má celkom peknú vôňu a hlavne nezanecháva biele škvrny na vlasoch. Takže som s ním naozaj veľmi spokojná. Celkovo by som ho hodnotila, že je lepší ako Kallos, avšak nie o veľa.
Posledným lakom na vlasy bol L´Oréal Proffesionnel Infinium
Tento lak je iba strong, takže nedrží vlasy až tak pefektne ako predchádzajúce – extra strong. V každom prípade však nezanecháva biele škvrny na vlasoch, vďaka menším rozmerom je skladný a pohodlne sa zmestí do ruky a celkovo vlasy udrží tak, ako má. Práve preto ho hodnotím veľmi dobre. Nakoľko však ide iba o „Strong“, musím si ho na vlasy dať viac. Práve z toho dôvodu je pre moje jemné vlasy najnevhodnejší zo všetkých troch.

A čo vy, aké máte skúsenosti s lakmi a ktorý je váš obľúbený?

Comments are closed.