Nájdi svoju spriaznenú dušu

Nájdi svoju spriaznenú dušu

Pierre Franckh je jeden z mojich obľúbených autorov, a tak nečudo, že som si od neho zaobstarala novú knižku s názvom „Najdi svou spřízněnou duši – Jak se otevřít lásce svého života.“ Navyše, keďže sama nemám partnera, táto kniha mi prišla veľmi vhod.

Z čítania iných kníh viem (respektíve, ak si dobre spomínam), že Pierre Franckh sa rozišiel zo svojou partnerkou, čo znášal dosť ťažko, a tak sa uzavrel do seba. Až neskôr si uvedomil, že toto mu nepomôže, a do vesmíru poslal správu, aby k nemu prišla jeho spriaznená duša. A aj keď si možno v tej dobe myslel, že presne táto partnerka bola jeho spriaznená duša, stretol sa s Michaelou Merten. S Michaelou ho zoznámili kamaráti, pričom zistili, že majú veľa spoločných tém, a dá sa povedať, že to bola láska na prvé-druhé stretnutie.

Pre mňa je jeho láska, ktorú opisoval v knihách veľkou nakopávačkou v tom, aby som si prečítala túto knihu. Veď kto by nechcel nájsť svoju spriaznenú dušu, s ktorou je šťastný už takmer 30 rokov?

Táto kniha sa skladá z 5 rôznych tajomstiev ako si nájsť spriaznenú dušu. Tieto tajomstvá nie sú nejak výnimočné, teda asi každý sme sa s nimi stretli, no i tak dáva iný pohľad na tieto tajomstvá, a hlavne dáva návod ako sa s týmito tajomstvami popasovať.

Týchto 5 tajomstiev je nasledovných: Určiť si aká by mala byť naša spriaznená duša, zrušiť staré afirmácie a presvedčenia, ako vstúpiť do frekvencie lásky, ako sa otvoriť svojej spriaznenej duši a ako sa s dôverou oddať prúdu života.

Musím povedať, že prvý krok tohto tajomstva už mám zmáknuté. Už asi od 13 rokov mám napísaný list, aká by mala byť moja spriaznená duša. Tajomstvá 2-5 som však nepoznala. Respektíve poznala, no napríklad nikdy som nevedela, ako zrušiť staré afirmácie a predsvedčenia, poprípade ako nechať veci plynút a nestarať sa o ne.

Táto kniha mi teda poradila ako sa s týmito krokmi popasovať, čo mi nepomôže iba pri hľadaní spriaznenej duše, ale v celom mojom živote a v každej mojej oblasti môjho života.

Musím však byť úprimná. čítať knihu nestačí. Treba ísť do akcie. A tak je len na nás, či pôjdeme do akcie a začneme meniť náš svet (aj keby sme hneď nenašli spriaznenú dušu, tak aby sme sa cítili šťastnejší a spokojnejší), alebo či si prečítame túto knihu, odložíme ju do šuflíka a svoj život necháme taký ako je teraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *