Najkrajšie slnečné okuliare

Najkrajšie slnečné okuliare

Väčšina ľudí začiatkom jari, no najmä cez leto používa slnečné okuliare. Nie len že tak lepšie vidia, a slnko im nesvieti priamo do očí, navyše si tým chránia zrak.

Čo by ste však povedali na to, keby sa slnečné okuliare stali vašim štýlovým doplnkom celkového outfitu? V minulosti sme totiž boli zvyknutí na celé čierne okuliare. No ako som už povedala, to už je minulosť. Teraz máme možnosť zohnať všelijaké dizajny, ba dokonca i farebné kombinácie.

Napríklad ja milujem modré farbu, a tak som si zvolila modré sklíčka, a to v prevedení. Dámskych slnečných okuliarov s modrými sklami, a polarizačných okuliarov.

Dámske slnečné okuliare Aviator sú naozaj veľmi štýlové. Majú nádherný strieborný rám, ktorý sa dokonale hodí k modrým sklám. Nožičky sú pogumované, rám je zosilnený a pánty a sklíčka tiež, pre dlhodobú životnosť.  Navyše sú vhodné pre mužov aj ženy, takže si ich môžete vymieňať s partnerom. Napríklad, mne ich stále berú moji kamaráti, lebo si myslia že sú naozaj krásne a štýlové, a tak ich chcú mať aj oni.  Tieto okuliare majú navyše kvalitný UV400 filter. Osobne som si ich naozaj zamilovala, nakoľko som ich však mala už cca 3 roky, a kamaráti si ich medzi sebou neustále vymieňali (čím mi ich trocha roztiahli), kúpila som si nové.

slenecne okuliare

Na stránke som však našla i  svetlomodré zrkadlové polarizačné okuliare “ Polar Aviator“. Opäť ide o krásne slnečné okuliare so striebornou kovovou konštrukciou. Opäť majú pogumované nožičky, zosilnené pánty a sklíčka na dlhšiu životnosť a svetlomodré sklíčka. Jediný rozdiel je v ich kvalite. Zatiaľ čo Aviator má UV filter 400, Polar Aviator okuliare majú nie len UV filter 400, ale aj polarizačný filter. Teda ide o lepšiu kvalitu týchto okuliarov, a teda lepšie chránia proti slnku, a sú vhodné napríklad aj do auta, kedy akékoľvek slepenie slnkom môže byť rizikové.

letny hit okuliare

Ktoré slnečné okuliare sa vám páčia viac? Aviator s tmavšou farbou, alebo Polar Aviator so svetlo modrou farbou?

okuliare modre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *