Najlepší červený rúž

Najlepší červený rúž

Ako si volíte ten najlepší rúž? Zaujíma vás skôr odtieň, značka alebo iné vlastnosti? A ktorý je váš najobľúbenejší? U mňa je to rozhodne rúž 16h od Dermacol.

Dôvod, prečo som si tento červený rúž tak zamilovala je jeho výdrž. Rúž totiž reálne vydrží tých sľubovaných 16 hodín, avšak iba v prípade, že človek neje nič mastné. Pre mňa je to však ideálne riešenie, keď idem s kamarátmi von alebo sa chystám na nejakú špeciálnu udalosť. Ak si totiž dám pozor na to, čo jem (v tomto prípade zväčša volím šalát bez zálievky), tak viem, že nemusím každú chvíľku utekať na toaletu sa upraviť. Navyše, ak by som aj jedla nejaké mastnejšie jedlo, tak stačí opätovne aplikovať a je vyriešené.

Jedného dňa som tiež skúšala ako dlho vydrží tento rúž na perách, a tak som sa neodmaľovala. Nakoľko je tento rúž dlhotrvajúci, bežná voda či bežné odličovače ho neodmaľujú, a teda treba použiť špeciálny vodeodolný odličovač. Ja som v tomto prípade však zvolila, že chcem zistiť, či naozaj vydrží 16 hodín, a tak som sa večer neodmaľovala. Respektíve neodmaľovala som si pery. Rúž som aplikovala cca o 13:00, a ráno, keď som sa zobudila, cca 9:00 som ho ešte mala na perách. Síce už mal známky poškodenia, najmä z vnútornej strany, ale stále veľmi dobre držal. To znamená, že vydržal neuveriteľných 20hodín. Práve preto som s ním maximálne spokojná.

Za mňa je to môj obľúbený červený rúž, ktorý má nie len nádhernú farbu, ale aj veľmi dobrú výdrž. A aj keď je cena drahšia (rúž stojí okolo 10€), tak sa naozaj oplatí. Pre mňa je to investícia do krásy, ktorú som doposiaľ neoľutovala. Ba dokonca keď hľadám dobrý darček, pre kamarátky, no neviem nič nájsť, zvyčajne im kúpim tento rúž. Viem totiž, že oni sami by si ho nekúpili, no s výsledkom budú maximálne spokojné.

Ako ja hovorím, tento rúž je rozmaznávanie, ktoré si zaslúži každá jedna žena. Nakoľko má však každá žena rada niečo iné, odporúčam spraviť si prehľad o červených rúžoch a potom usúdiť, ktorý si zakúpite. Na trhu je totiž toho naozaj veľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *