Nákup zo Stoklasa.cz

Nákup zo Stoklasa.cz

Nedávno som na stránke stoklasa.cz našla dva nádherné kúsky. Ako prvé boli náušnice Swarovski a druhým mojim úlovkom sa stala manikúra na nechty v krásnom dievčenskom obale – s farebným vzorom.
Náušnice Swarovski
Na stránke Stoklasa.cz sa dá zakúpiť aj nádherná bižutéria. Ak máte radi Stoklasa kamienky a šperky, určite vás poteší kúsok, ktorý som si ulovila. Mojim kúskom sú nádherné náušničky v oválnom tvare, pričom obsahujú tyrkysovú Swarovski kvetinku. Môžete si však tieto náušničky vychutnať aj v iných farbách ako napríklad ružová, fialová, biela,…

Nakoľko mám väčšie uši, vysiace náušnice to sčasti zakryjú. To považujem za ich hlavnú výhodu. Musím však uznať, že ide o veľmi atypický tvar, takže náušnice rozhodne dokážu zaujať 🙂 No čo je najlepšie sú tie odlesky, ktoré swarovski dokáže vyčarovať.

Manikúra
Táto mini manikúra je úplne božská na cesty. Je malá, ľahko sa hocikam zmestí a jej rozmer by som prirovnala k menšej peňaženke. Skrátka nezaberie veľa miesta, no zároveň je v nej všetko, čo človek potrebuje. Ak sa teda chystáte na dovolenku alebo dlhšiu pracovnú cestu, určite by vám nemala chýbať.

Teraz, keď píšem túto recenziu, tak už manikúra nie je dostupná. Na stránke však môžete nájsť aj iné a dokonca veľmi podobné manikúry ako mám ja. Nebojte sa teda nahliadnuť, či vás nejaká neosloví.
Má kvalitný kovový rám, ktorý sa jednoducho otvára, a po zatvorení naozaj drží. Nemusíte sa preto báť, že by sa vám veci v taške rozsypali. Povrch púzdra je z ekokože. Pri príchode mi prišla v priehľadnom púzdre.

Čo sa týka obsahu tejto mini manikúry, tá obsahuje: nožničky, pilník, pinzetu, zatláčač nechtovej kožtičky a nechtové kliešte.
Osobne som s touto manikúrou maximálne spokojná a môžem len vrele odporúčať. Všetok obsah je kvalitný.
 

2 thoughts on “Nákup zo Stoklasa.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *