Neopakovateľný zážitok

Neopakovateľný zážitok

Kto by nemal rád neopísateľné a neopakovateľné zážitky. Je samozrejmé, že v živote nájdeme množstvo krásnych zážitkov, no také adrenalínové zážitky patria určite taktiež k veciam, ktoré nezažije len tak hocikto.
Aký typ týchto zážitkov máte radi? Kurzy, adrenalín, šport, zájazd či radšej auto-moto? Ja som už dlhšiu dobu snívala a dúfala, že sa mi jedného dňa podarí zajazdiť si na nejakom športovom aute. Napríklad na takom Audi R8 alebo podobne. V súčasnosti som však našla, že to nemusí byť práve športiak, môže to byť niečo ešte oveľa adrenalínovejšie. A tým hovorím o zájazde na Formulu 1. Milovníci formúl by boli z takéhoto zájazdu unesení. Vidieť takúto súťaž na vlastné oči,… Niečo neuveriteľné a určite aj neopakovateľné. Veď kto by sa mohol pochváliť takouto úžasnou „dovolenkou“? Ísť do inej krajiny a vidieť pritom niečo, čo ho zaujíma, baví a fascinuje?

Nakoľko sú ale tieto súťaže vysielané, mali by ste vyzerať naozaj dobre. Veď, čo keby vás náhodou natočila kamera? Aké oblečenie by ste si na takýto zájazd zobrali? Niečo štýlové, šik alebo skôr sexi? Ja by som sa rozhodla pre dámske alebo pánske tričká s neopozeranými motívmi. Nájdete tu množstvo motívov od vtipných ako napríklad „Vtipní tričko nemali“, ktoré pobavia asi každého. Štýlové, ktoré dokážu zmeniť pohľad na slovo či slovné spojenie ako napríklad Olympiáda = Olym“PIJÁDA“. A napokon tu máme moderné tričká ako napríklad tričko s motívom našich hrdinov. Ja by som si na takýto zájazd s určitosťou vybrala nejaké to hrdinské tričko. Osobne milujem znak Captain America, takže by som si zvolila pravdepodobne práve tento. No ani Spiderman nevyzerá zle. Toto tričko je robené na báze normálneho trička, avšak stred vyzerá, ako by to tričko bolo roztrhnuté a pod ním bol skrytý tajný dres nášho hrdinu. Aj preto sa tieto tričká volajú „Inside“, teda Captain Inside alebo Spiderman Inside.

4 thoughts on “Neopakovateľný zážitok

  1. ja se aut bojim, takze formule bych si urcite nevybrala 😀 ted jsem se po letech konecne premluvila, ze si udelam ridicak a jeste jsem tam ani nebyla a uz trpim, ze budu muset sednout za volant 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *