Neviete ako potešiť? Zakúpte darčekový poukaz

Neviete ako potešiť? Zakúpte darčekový poukaz

Darčekové poukážky ja osobne využívam naozaj veľmi rada. Príde mi to ako darček, ktorým človek nič nepokazí. Podľa môjho názoru to je totiž taký „medzidarček“. Čo tým myslím? Na jednej strane nedám človeku peniaze – čo častokrát pôsobí, že neviem čo človek chce, no na druhej strane poukážkou nič nepokazím (človek si totiž kúpi presne to, čo chce alebo potrebuje). Ak by sme totiž chceli kúpiť nejaký parfém, je možné, že by vôňa človeku nesadla. Ak by sme chceli kúpiť krém, možno neodhadneme akú má pokožku, a ak by sme chceli kúpiť nejakú dekoratívnu kozmetiku, možno neodhadneme akú farbu využije.

Takto sa vyhneme rôznym trapasom, no zároveň dáme človeku najavo, že sme nad darčekom rozmýšľali. Ak totiž dáme peniaze, vôbec sme nad darčekom nerozmýšľali. Ak dáme poukážku, ukazujeme, že toho človeka poznáme – má rád kozmetiku atď, no nechceme spraviť prešľap. Navyše, darčekovú poukážku je možné kúpiť aj na poslednú chvíľu, nakoľko veľa predajní je možné poprosiť o zaslanie elektronickej poukážky.

darčekový poukaz

Ja osobne takmer každý rok dávam aspoň jednému členovi rodiny darčekovú poukážku. Zväčša sa jedná o darčekovú poukážku na nákup kozmetiky, poprípade na darčekovú poukážku na nákup dekorácií či potrieb do domácnosti. Kozmetiku totiž každý z nás potrebuje, a to aj ten, čo nie je prívržencom kozmetiky – je potrebné kupovať šampóny, mydlá atď. A čo sa týka nábytku či dekorácií do bytu, buď sa nám niečo pokazí alebo len chceme trocha zmeny.

Ja osobne aj tento rok mám pre rodinu prichystanú darčekovú poukážku do Notino. Túto poukážku však dám pod stromček ako doplnok k darčekom pre všetkých – nech si každý vyberie niečo, čo chce alebo potrebuje. Takto som to spravila aj minulý rok a všetci boli spokojný. Ešte v deň Vianoc večer si rodina sadla za stôl a bavila sa o tom, čo by si chcela alebo čo by potrebovala. Podľa môjho názoru to bolo zaujímavejšie, ako pozerať televízor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *