Notino akcie

Notino akcie

Zvyknete si pozerať stránku Notino? Ja pravidelne, a to najmä v pondelky, kedy majú nové darčeky a akcie. Vždy pozerám čo majú nové, a keď sa mi táto ponuka páči, okamžite robím objednávku. Naposledy som tak spravila, keď som uvidela Revolution Mystery Box, keďže som aj tak chcela kúpiť nejaký darček sestre, a čo je lepšie ako nakúpiť kozmetiku za polovičnú cenu?

Momentálne ma veľmi zaujala akcia na Lancome kozmetiku, konkrétne na Emily in Paris. Nakoľko pozerávam tento seriál, ktorý sa mi veľmi páči, tak ma akcia na kozmetiku Emily in Paris veľmi zaujala. Navyše, teraz je na Lancome dvojitá akcia, a to v prípade nákupu akejkoľvek kozmetiky v hodnote 65€ získate darček v košíku podľa vášho výberu zadarmo (v tomto prípade ide buď o peňaženku na karty alebo vzorku vône), a v prípade nákupu produktov Emily in Paris od značky Lancome v hodnote 69€ si taktiež môžete vybrať v košiku  dva darčeky zadarmo (v tomto príapde ide buď o kozmetickú tašku Emily in Paris, kozmetickú taštičku Lancome alebo sada mini produktov Lancome). Teda, v prípade že si kúpite produkty Emily in Paris v hodnote 69€ (napríklad taká vôňa Emily in Paris stojí cca 90-100€) využijete hneď dve akcie naraz, a teda získate hneď tri produkty.

Notino zľavy

Samozrejme však na Notino nájdete množstvo iných výhodných ponúk, medzi tieto ponuky patria napríklad zľavové kupóny na produkty, špeciálne zľavy na kozmetiku a parfémy, vianočný výpredaj, akcie na parfémy a kozmetiku, či dopravu zadarmo. Na Notino je vždy veľa zaujímavých ponúk, ktoré je možné využiť.

Ja som napríklad v špeciálnej zľave na kozmetiku nakúpila 100% produkty iba s poškodeným obalom, čo podľa môjho názoru nie je žiadna vada, najmä pokiaľ ide o produkty pre mňa. Takto som v poslednej objednávke nakúpila Coccolino aviváž v dvoch veľkostiach, Coccolino prací gél, Bupi prací gél a Der Waschkönig aviváže. Všetky tieto pracie prostriedky dokonca boli určené pre deti, takže ako alergik som túto zľavu naozaj veľmi ocenila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *