Notino – Valentínske inšpirácie

Notino – Valentínske inšpirácie

Ešte stále neviete čím potešiť vašu polovičku? Možno že vám pomôžu typy od Notino na Valentínske darčeky nie len pre ženy, ale aj mužov. Ako totiž viete, nádherne voňajúci muž dokáže očariť zmysli nejednej ženy, a čo sa týka žien, tie priam milujú kozmetiku. Navyše, Notino valentínske inšpirácie sa zaujímajú aj o vašu peňaženku, a tak si môžete vybrať hneď z niekoľkých cenových relácií.

Výhodou Notina je i to, že ponúkajú darčekové balenie, ktoré stojí 4,99€. Toto darčekové balenie vyzerá naozaj luxusne, a tak váš darček poteší nie len obsahom, ale i obalom. Ďalšiu unikátnu službu, ktorú Notino ponúka, je gravírovanie produktov. Toto gravírovanie sa týka produktov, na ktoré je možné gravírovať bez poškodenia, teda prevažne na parfémy, a tak sa parfém od vás stane neobyčajným, a jedinečným.

valentin_notino

Čo sa týka mňa, ak by som si mala vybrať jeden darček z ponuky, zvolila by som si darček do 20€ (nakoľko som študent), kde mi dokonca hneď na prvé kliknutie vyskočila moja obľúbená vôňa, ktorá by ma určite potešila. Tou vôňou je Katy Perry – Mad Love. Túto vôňu som už mala v podobe dezodorantu, a úplne som si ju zamilovala. Preto by ma 100ml parfum určite veľmi potešil.

valentin_notino

Nakoľko ma však gravírovanie na parfum veľmi oslovilo, a žiaľbohu sa na tento už i tak vyzdobený flakón nedá gravírovať, možno by som zvolila práve nejakú vôňu, na ktorú by bolo možné gravírovať. A aj keď som si všimla, že sa dá spraviť gravírovanie aj na paletku očných tieňov, radšej by som siahla po vôni Versace – Bright Crystal Absolu, ktorá má nádherný ružový flakón. Vrchnák tohto parfumu sa podobá na diamant, čo pôsobí naozaj luxusne. Na tomto flakóne si viem živo predstaviť text  „Milujem ťa“, ktorý by bol vygravírovaný na ružovom flakóne, čo by ešte viac podtrhlo toto romantické gesto.

notino_valentin

Čo sa týka darčeka pre muža, tak by som jednoznačne zvolila moju obľúbenú vôňu Hugo Boss – Boss. Vždy keď zacítim túto vôňu, tak sa mi vyčarí úsmev na tvári. A nakoľko sa aj na tento flakón dá gravírovať, myslím si, že je to naozaj nádherný darček, ktorý je i cenovo dostupný. Ak by som však mala vybrať nejaký darček do 20€ z ponuky, ktorá je ponúkaná na Notino vo valentínskej sekcií (predsa len, Hugo Boss vône sú trocha drahšie), siahla by som po nejakej darčekovej sade, pravdepodobne po darčekovej sade Playboy – VIP for hip. Túto vôňu totiž poznám, a taktiež ju mám rada. A tak si myslím, že by dokázala potešiť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *