Nové príbehy kúzelného lampiónu

Nové príbehy kúzelného lampiónu

Určite ste si všimli, že mám veľmi rada rozprávky pre deti, ktoré sú motivačné a už od útleho detstva tak môžeme pomôcť našim deťom aby mali šťastnejší život. Netvrdím, že život je ľahký, alebo že tieto myšlienky môžu ovplyvniť situácie, ktoré sa stanú v našom živote. To pravdepodobne nie. No v každom prípade aj naše myslenie môže ovplyvniť postoj k danej situácií. Veď, prečo sa veľmi veľa ľudí pýta iných na názor? Pretože potrebuje objektívne hodnotenie bez negatívnych emócií. A teda aj vďaka tejto knihe možno naše deti budú mať oveľa viac pozitívnych emócií než tých negatívnych, a tým aj oveľa ľahšie a rýchlejšie vyriešia akýkoľvek problém, ktorý nastal v ich živote.

Kniha nové rozprávky kúzelného lampiónu obsahujú i CD, čo veľmi poteší rodiča najmä v prípade, že práve nemá náladu alebo energiu na čítanie rozprávok.

Veľmi sa mi páčia obrázky tejto knihy, sú rozmanité, farebné a určite sa budú páčiť aj deťom. Takto môže mamina alebo ocino čítať tieto rozprávky a dieťa sa môže pozerať na obrázky a tým si lepšie predstaviť čo sa v príbehu deje, ako vyzerajú postavy.

Tieto príbehy obsahujú nespočetné množstvo rozličných postáv, najmä čo sa týka zvieratiek, a keďže každé dieťa má naozaj rado zvieratká, určite ich tieto príbehy veľmi potešia. Ja osobne mám veľmi rada zvieratká a čítanie týchto rozprávok vyčarí i mne úsmev na tvári.

Jeden príbeh má zvyčajne 2 až 3 strany písaného textu, pričom písmená sú dosť veľké na to, aby ich videli aj starí rodičia, či ľudia ktorí horšie vidia. Texty sú obohatené rôznymi obrázkami, aby a deti tešili i pri pozeraní do týchto písmenkových strán.

Každý príbeh tiež obsahuje nejaké poučenie ktoré vysvetlí dieťaťu ako by sa mal človek chovať. Navyše táto knižka obsahuje i niekoľko krátkych meditácií pre deti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *