Novinka od Milvy – Kofeín a chinín

Novinka od Milvy – Kofeín a chinín

Na mojej stránke ste si všimli už niekoľko článkov o Milva kozmetike, pričom ju doposiaľ stále označujem za jednu z najlepších značiek, ktoré mi pomohli obmedziť vypadávanie vlasov. Tentokrát som sa preto rozhodla siahnuť aj po tejto novinke na trhu, ktorou je kombinácia kofeínu a chinínu. A to hneď vo veľkom balení.
V tomto balíčku si môžete všimnúť hneď 4 rozličné produkty, a to šampón chinín a kofeín proti vypadávaniu vlasov s obsahom 200ml, a to hneď dvakrát. Ďalej tu máme dvakrát chinínovú vodu s kofeínom s objemom 100ml, chinínová maska 250ml a napokon tu máme chinínový kondicionér s obsahom 200ml.

Chinínová maska
Ide o produkt, ktorý používam neustále, a teda sa v mojej vlasovej skrinke zakaždým nájde. Doposiaľ ma táto maska ešte nesklamala, a je úplne úžasná najmä na vlasové zábaly, ktoré by mali podporiť rast vlasov. Maska má veľmi dobrú konzistenciu, vlasy po nej nezostávajú mastné a veľmi dobre sa rozčesávajú.
Chinínový kondicionér
Opäť ide o produkt, na ktorý ste už mohli čítať na mojej stránke recenziu, a tak sa veľmi nechcem rozpisovať. Čo sa týka tohto produktu, patril k doplnku k chinínovým šampónom, aby sa rast vlasov ešte o čosi viac posilnil, a s výsledkom ste boli naozaj spokojný. Opäť ide o produkt, vďaka ktorému sa vlasy veľmi ľahko a dobre rozčesávajú, majú svoj tvar a žiadne nedostatky.

Šampón chinín a kofeín
Konečne sa dostávam k niečomu novému a ešte nezrecenzovanému. Kofeín v šampóne podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinok DHT – hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov. Súčasné pôsobenie chinínu a kofeínu posilňuje vlasové folikuly a zlepšuje mikrocirkuláciu vlasovej pokožky.
Šampón má veľmi dobrú konzistenciu, ľahko sa rozotiera do vlasov a veľmi dobre pení.
Jeho hlavnou výhodou je to, že sa vlasy veľmi dobre po ňom rozčesávajú, sú hebké a po cca 3 týždňoch som si všimla, že mi vlasy prestávajú vypadávať čo považujem za veľký plus.

Chinínová voda s kofeínom proti vypadávaniu vlasov
Jeden z produktov, ktorý mi naozaj vyhovujú. Milujem bezoplachovacie vlasové starostlivosti značky Milva, a tento je opäť perfektný. Musím povedať, že sa Milva opäť prekonala, a dokázala mi ukázať niečo, čo ma zaujalo.
Ide o vlasovú starostlivosť, ktorá je pre mňa naozaj perfektná. Vlasy sú po tomto produkte ešte oveľa hebkejšie a predovšetkým lesklejšie. Vlasy sú vďaka tomuto podporené proti vypadávaniu ešte viac. Spojenie kofeínového šampóna spolu si tohto chinínovou vodou je pre mňa ako stvorené, a opäť som našla produkt, ktorý mi mimoriadne vyhovuje.
Všetky tieto produkty dokážete kúpiť nie len v sade, ale aj samostatne. Stačí si len vybrať, čo vám najviac vyhovuje najviac. Poprípade si pre svoje vlasy rovno prichystať „vlasový ozdravovací boom“, vďaka ktorému dostanú vaše vlasy všetko, čo potrebujú.

Comments are closed.