Objednávame si z vesmíru

Objednávame si z vesmíru

Tým, ktorý milujú motivačné knihy určite niečo hovorí meno Barbäl Mohr. Ja osobne som už tejto autorky čítala nejakú tú knihu (napríklad Zázrak sebalásky), a keďže sa mi zapáčila, rozhodla som sa, že si do svojej knižnice pridám ďalší titul od nej, konkrétne Objednávame si z vesmíru. A keďže na trhu existuje aj cvičebnica k tejto knihe, rovno som si objednala aj tú.

Kniha objednávame si z vesmíru je písaná veľmi zaujímavým štýlom, ktorý ma oslovil už na autorkynej prvej knihe. Je písaná veľmi milým a relaxačným spôsobom, a zároveň tak, aby sme nemali problém pochopiť i zložitejšie súvislosti. Navyše ma oslovila samotná obálka knihy, ktorá vyzerá veľmi pozitívne a hlavne atraktívne.
Veľmi sa mi páči, že je v tejto knihe popísaný proces, ako vesmír alebo Univerzum funguje. Nie len, že je popísaný proces, no zároveň je to písané na príkladoch, a tak to človek veľmi ľahko a jednoducho pochopí. Musíme si však povedať,… Pochopenie systému nestačí, treba si podľa toho aj priať, a hlavne snívať, čo je už o čosi zložitejšie. Určite to poznáme aj pri štúdiu. Je veľmi jednoduché prihlásiť sa na kurzy či ísť do školy, no je ťažšie reálne sa učiť, sadnúť si za knihy a robiť to, čo sa patrí.

Práve na to tu je cvičebnica ku knihe objednávame si z vesmíru. Pravdepodobne predpokladáte, že kniha bude iba plná prázdnych stránok na báze denníka, no nie je to tak. Kniha obsahuje viac ako 100 strán, pričom tie sú delené na jednotlivé témy, ktoré chcú ľudia vo svojom živote dosiahnuť.

Ako to už samotný názov hovorí, cvičebnica obsahuje množstvo cvičení, ktoré sú zamerané na odbúranie našich starých zvykov, ktoré nám bránia úspešne si priať, no zároveň sú zamerané aj na cvičenia, ktoré nás naučia úspešne si priať.

Knihy nás tiež majú naučiť ako sa tešiť zo života, ako znášať šťastie a ako byť sám sebou a milovať sa tak, aký sme.
A čo sa týka mojich úspechov s knihou? Pokúsila som sa zmeniť svoje myslenie, a o pár dní nato mi prišiel e-mail s tým, že som vyhrala v súťaži. Síce ide iba o malú výhru, no predsa človeka poteší a ukáže mu, že by mal vyskúšať žiť a priať si podľa tejto knihy Navyše, cítim sa v živote šťastnejšia a plná energie, pričom predtým som sa tak necítila.

Už sa neviem dočkať, keď sa ocitnem s titulom pred menom a budem si môcť povedať – zvládla som to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *