Objednávka z nazuby.eu

Objednávka z nazuby.eu

Už nejaký ten čas si zvyknem objednávať produkty od nazuby.eu, pričom som zakaždým spokojná. Aj preto som sa teraz rozhodla, predstaviť vám túto stránku a môj nákup.

Ako už samotný názov stránky hovorí, na tejto stránke si môžete zakúpiť výrobky určená na dentálnu hygienu. Nájdete tu nie len zubné pasty a kefky, ale aj ústne vody, medzizubné kefky, ústne gély, elektrické zubné kefky, ústne sprchy,… Inak povedané, nájdete tu naozaj všetko, čo je určené na ústnu hygienu.

Na zuby - Sensodyne

Na tejto stránky sa mi veľmi páči, že nejde iba o bežné kategórie ako napríklad ústne vody pre dospelých a pre deti, no veľmi rýchlo sa tu dokážete orientovať i v prípade, že máte nejaké špecifické podmienky. Napríklad ja osobne nemám rada štipľavé ústne vody, takže si vždy vyberám z kategórie prírodné ústne vody alebo ústne vody bez alkoholu. V prípade, že máte radšej prírodné zloženie, veľmi rýchlo a bezproblémovo tu nájdete i prírodné zubné pasty, ba dokonca sa tu dajú nájsť aj zubné pasty určené pre fajčiarov.

Zubné pasty

Ja osobne som si napríklad zakúpila niekoľko bežných zubných pást, zubných pást určených na bielenie, prírodných, na krvácanie ďasien a na citlivé zuby. Ďalej som si zakúpila ústnu vodu, zubný gél a dentálne nite určené pre ľudí so strojčekom (zubár mi ich odporúčal v prípade, že nerada používam medzizubné kefky). Celá táto objednávka stála 38€, pričom som si zakúpila 14 produktov, teda cena jedného produktu je menej ako 3€, pričom zubný gél i zubné pasty mi budú stačiť na celý rok.

Zubné pasty proti kazu

Ako si môžete všimnúť, na tejto stránke nájdete značky s ktorými som sa doposiaľ nestretla, no i so známymi a populárnymi značkami na Slovensku ako napríklad Sensodyne. To však nie je jediný dôvod, prečo odporúčam túto stránku. Predtým som si kupovala Sensodyne v obyčajných obchodoch ako napr. Kaufland, avšak cena bola podstatne vyššia než je cena na tomto eshope. Ak si teda kúpim dve pasty, už sa mi cena za poštovné (v prípade prevzatia na Zásielkovni) vráti. Navyše, veľakrát sa mi stalo, že som v Kauflande nenašla presne tú pastu, ktorú som chcela. Značka síce bola rovnaká, avšak typ pasty rozdielny. A keďže mám problémy so zubami, určite som nemala chuť skúšať pastu, o ktorej neviem.

Na tejto stránke sa dokážete orientovať nie len podľa kategórií, no v prípade, že máte nejaké špecifické problémy, môžete im napísať e-mail. Ja som im takto už asi dvakrát písala, a vždy som bola s odpoveďou maximálne spokojná. Naozaj mi vedeli poradiť a pomôcť vybrať také produkty, ktoré mi sedeli nie len chuťou ale aj použitím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *