Oblečenie ako ozdoba

Oblečenie ako ozdoba

Oblečenie patrí k nášmu každodennému životu, a vďaka nemu môžeme spraviť tak dobrý ako aj zlý prvý dojem. A to najmä v prípade, že sa nevhodne oblečiete na pohovor či iné dôležité akcie. Poprípade sa neprimerane obliekate. Viete si napríklad predstaviť, chodiť po škole v svadobných šatách alebo prísť na pohovor do medzinárodnej a veľmi známej firmy v roztrhanom tričku a teplákoch? V tomto článku sa zameriam na spoločenské šaty, ktorými podľa mňa nič neskazíte.
Večerné šaty CALYNDA
Tieto šaty sú nádherné už na prvý pohľad. Jemná ružová farba podtrhuje a zvýrazňuje ženskú krásu. Čipka je decentná, ženská a romantická. A aj napriek tomu, že určité časti týchto šiat sú priesvitné, ide iba o provokatívne a sexi zvýraznenie a nie o niečo vulgárne.

Elegantné šaty CICCI
Tieto šaty je možné zakúpiť hneď v niekoľkých farbách. Mňa však oslovila najmä táto vínovo červená. Nakoľko však ide o kratšie šaty nad kolená, nemali by sa nosiť na každú príležitosť, napríklad nie sú vhodné na maturity či obhajoby. Veľmi sa mi páči, že sú ramená odkryté a sukňa jemne nariasená. Za mňa si tieto šaty vyslúžili veľkú poklonu.

Elegantné šaty LIZANDARA
Pre ženy s plnšími tvarmi som si pripravila elegantné šaty Lizandara. Červeno-čierna kombinácia je stará známa klasika, ktorá asi nikdy nesklame. Čipka veľmi pekne ukáže a oživuje tieto šaty. Páči sa mi, že sú ramená zľahka zakryté a šaty sú tesne pod kolená. V šatách si viem predstaviť tak mladé slečny ako aj staršie dámy.

Dlhé šaty TINA
Ako posledné som zvolila čierne šaty s veľmi pekným kvetinovým vzorom. Ich výhodou je, že nemajú výstrih, a tak nie sú vyzývavé, no i napriek tomu dokážu na seba upútať pozornosť. Kvetinový vzor vyzerá veľmi elegantne, žensky a povedala by som že až klasicky a starodávne. Na druhej strane tu máme sukňu s rozparkami, čo vyzerá elegantne a sexy. Perfektné pre ženy, ktoré majú krásne nohy. A boky obsahujú dva priesvitný pás ktorý predeľuje čierna mašľa.

 

One thought on “Oblečenie ako ozdoba

  1. Spolupráca s e-shopom je síce pekná vec, ale chcelo by to tie šaty aj v reále ukázať a zhodnotiť ich kvalitu či sa to oplatí kúpiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *