Oblečenie

Oblečenie

Aké oblečenie preferujete? Čo zvyknete nosiť do školy, na rande alebo na šport? Ktoré oblečenie vyslovene zbožňujete a ktorý kúsok by ste naopak nezniesli vo svojej skrini?
V mojej skrini nájdete pravdepodobne všetko. V prvom rade sa snažím mať farebné oblečenie, takže sa neorientujem iba na čiernu či bielu. Vo veľkom zastúpení nájdete červenú a modrú farbu, taktiež už spomínanú čiernu farbu a potom rôzne vzory a tvary, či už ide o kvetiny, volány alebo zvieracie vzory. To nájdete tak v zimnej ako aj letnej kolekcií môjho šatníka. Dokonca ešte stále u mňa nájdete tričká s nápismi a taktiež postavičkami z disney rozprávok – najčastejšie Mickey Mouse.
Taktiež mi tam nájdete dlhorukávové, krátkorukávové ale aj trojštvrťové rukávy,bez rukávové tričká ale aj tričká na ramienka. Vecí na leto mám oveľa viacej ako na zimu. Čo sa týka zimných oblečení, nemôžem zabudnúť tak na elegantné svetre ako aj na mikiny a crazy mikiny s uškami.
A čo v mojej skrini nenájdete? Sexy podväzkové pásy, trojštvrťové nohavice či extra drahé a značkové oblečenie. Pre mňa najdrahšie kúsky sú bundy a oblečenie z Exisportu – najmä topánky a bundy. Trendové Gábor topánky by však taktiež neboli na zahodenie, nakoľko niektoré kúsky vyzerajú naozaj super. No v prvom rade ide o kvalitné kožené topánky, takže investujete do svojho zdravia.

A čo vy? Ktoré oblečenie milujete a ktoré by ste naopak nedokázali zniesť vo svojej skrini? Poprípade ktorý kúsok by ste vo vašej skrini radi privítali aj napriek tomu, že sa ešte vo vašej skrini poprípade vo vašom šatníku nenachádzajú?

Comments are closed.