Oblečte sa do krásy

Oblečte sa do krásy

Aj vy hľadáte krásne bundy na túto tuhú zimu? Napriek tomu, že ešte nemáme poňatia, aká tuhá bude táto zima, som presvedčená, že chceme byť krásne aj v tejto zime a radi by sme zaujali mužské pohlavie. Poprípade vyzerali krásne nie len pre mužov ale zároveň dokázali zaujať ženy, ktoré si o nás budú myslieť, že vyzeráme perfektne a máme vyvinutý zmysel pre módu.
Mňa osobne veľmi zaujalo dámske oblečenie, ktoré bolo ladené najmä do ztavších farieb, nakoľko nerada vystupujem z davu. Ak by ste však radi našli oblečenie v pestrejších farbách, na stránke Manzara nájdete aj toto. Spomedzi pestrejších farieb som vybrala aspoň bundu v tmavých tónoch no so zaujímavým ženským kvetinovým vzorom. Takúto bundu som ešte nevidela nosiť ženy, a tak ide pre mňa o naozaj WAU efekt, ktorý rozhodne dokáže zaujať, a možno aj obohatiť ženský šatník o niečo, čo vyzerá módne.
Čo sa týka druhej mojej voľby, zvolila som klasickú čiernu bundu, avšak s kožušinkou. Kožušinka skrátka nikdy nevyjde z módy, vyzerá atraktívne sexi a predovšetkým je teplučká. Takže je takáto bunda perfektná na tuhšiu zimu, ktorú by sme radi prežili v kráse a pôvabe.
Napokon som si pre vás pripravila svetlú krémovú dlhšiu bundu s kožušinkou. Nakoľko je táto bunda dlhá, môžete si byť istí, že vaše kríže budú v bezpečí. Veľkou výhodou bledých farieb je najmä dobrá viditeľnosť v tme a za šera. Bunda vyzerá byť taktiež teplá, takže perfektná na december.

Comments are closed.