Oceanizer alebo príjemná citrusová vôňa už aj u mňa

Oceanizer alebo príjemná citrusová vôňa už aj u mňa

Opäť k nám prichádza leto, a tak som si aj svoju kúpeľňu chcela obohatiť nejakou tou letnou sviežou vôňou. Pozerala som viacero možností, no napokon ma najviac presvedčil a očaril sprchový gél Oceanizer.

 

Ide o organický sprchovací gél s tonizujúcou morskou soľou najvyššej kvality, limetkovým extraktom a morskou riasou Fucus Vesiculosus z Francúzska. Táto morská riasa je využívaná vo wellness, pretože je bohatá na vitamíny a je vhodná na spevnenie pokožky, na strie i proti celulitíde. Limetkový olej z mexika dodá tomuto sprchovaciemu gélu nielen sviežu cerstvú vôňu, taktiež pomáha pri prekrvení pokožky.

Osobné hodnotenie
Už na prvý pohľad sa mi veľmi páčilo, že má tyrkysovú farbu. Mimo toho, že je tyrkysová farba moja obľúbená, naša kúpeľka je taktiež modro-bielo-tyrkysová a tak k nej úžasne ladí.

Vôňa je skrátka úžasná a neodolateľná. Dokonale sa hodí k tomuto prichádzajúcemu letu. V prvom rade je úžasne osviežujúci a človeka nabudí do ďalšieho dňa, alebo ho nádherne uspí. Osobne sa sprchujem predovšetkým večer, no keď ma čaká namáhavý deň, rada si spravím príjemnú a predovšetkým uvoľňujúcu sprchu v ktorej by som dokázala byť po prevoňaní miestnosti pokojne aj hodiny (preto sa sprchujem prevažne večer, pretože mi to s týmto sprchovacím gélom trvá nesmierne dlho. Je ťažké odtrhnúť sa od tej vône).

Čo sa týka vône, takúto vôňu a pocit, keď sa s ním umývam si predstavujem pri mori. Ešte nikdy som síce pri mori nebola, no tento gél mi to však dokáže aspoň čiastočne nahradiť. Osobne v ňom cítim prevažne citrusové plody, na ktoré nedám nikdy dopustiť.

Sprchový gél nádherne prevonia nie len kúpeľňu, ale aj telo a čo je hlavné, pokožku krásne hrydratuje a nezanecháva na nej ani kúsok suchý. Pokožka je po jeho použití lesklá a oddýchnutá.

Čo sa týka celulitídy a strií, našťastie s týmto problémom nemám problém, takže to neviem posúdiť no zo Soaphoria výrobkami som doposiaľ bola spokojná a preto si myslím, že by mohol aspoň trocha pomôcť.

14 thoughts on “Oceanizer alebo príjemná citrusová vôňa už aj u mňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *