Ochutnávkový balíček masiek

Ochutnávkový balíček masiek

Ak aj vy milujete trocha starostlivosti o pleť v podobe pleťových masiek, no zároveň nenávidíte ich odstraňovanie a neustále umývanie a drhnutie z tváre, určite vyskúšajte masky, ktoré si dokážete nie len jednoducho a rýchlo aplikovať, no zároveň aj dať dole.
Ja som si hneď na začiatok vybrala ochutnávkový balíček, ktorý zahŕňa všetky 4 druhy masiek. Nájdete tu 2x pleťovú masku Aqua, 2x pleťovú masku Balancing, 2x Obnovujúcu pleťovú masku a napokon 2x Upokojujúcu pleťovú masku. 4 druhy, 8 masiek.

Všetky úžinné ingrediencie sú nasiaknuté v materiály Cupra. Ide o materiál podobný viskóze, pričom všetky látky udrží v dokonalom stave a do pleti sa pozvolna uvoľňujú. Tento jemný materiál sa dokonale prispôsobí kontúram tváre.
Aplikácia týchto másk je taktiež veľmi jednoduchá. Ako prvé je potrebné otvoriť vrecko s maskou, ktorá je poskladaná v štvorcovom tvare a nasiaknuta výživnými ingedienciami. Následne je treba túto masku opatrne roztvoriť a priložiť na tvár. Po 20-30 minútach následne odstráňte masku a zvyšky séra vmasírujte do pokožky.
Aqua
Je vhodná pre všetky typy pleti, no vďaka jej hydratačných vlastnostiam ju ocení najmä suchá pleť.
Táto maska obsahuje kyselinu hyaluronovú, beta-glukan a aminokyseliny, ktoré poskytujú intenzívnu hydratáciu pokožky. Hydratuje pritom nie len vrchnú, ale všetky vrstvy pokožky.
Hydratácia 5/5, Vstredávanie 5/5, Účinok 5/5

Balancing
Perfektné pre všetky typy pleti, ideálne pre zmiešanú pleť.
Táto balancing maska zaisťuje harmóniu a zjednotenie zmiešanej pleti. Spevňuje ju pomocou 3 peptidov, pričom je pleť následne vypnutá a zdravá.
Výživa 5/5, Vstrebávanie 5/5, Účinok 5/5

Obnovujúca maska
Maska je určená pre tmavú a mastnú pleť bez prirodzeného tónu, vhodná pre všetky typy pleti.
Maska navracia energiu pleti a rozjasňuje ju pomocou glutathionu. Táto ingrediencia je známa aj vďaka „injekciám krásy“, čučoriedkový extrakt, niacinamid,…
Zlepšuje tón pleti 5/5, Vstrebávanie 5/5, Účinok 5/5

Upokojujúca maska
Vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú a podráždenú.
Poskytuje optimálne zvlhčenie ochablej a citlivej pleti pomocou kyseliny hyalurónovej, beta-glukanu a komplexu triple M. Upokojuje a ošetruje podráždenú pokožku.
Upokojenie 5/5, Vstrebávanie 5/5, Účinok 5/5

Tieto masky hodnotím veľmi pozitívne najmä vďaka aplikácií, vždy som bola veľmi lenivá na „maskovanie sa“. Natrieť si masku na tvár mi ešte nerobilo problém, no následné odstraňovanie, kedy som bola celá mokrá, ešte aj moje tričko, koľkokrát sa mi maska dostala ešte aj na vlasy a nedajbože keď išlo o čiernu masku z ktorej som mala celé tričko čierne no ešte aj celé umývadlo. Častokrát som si masku nenatrela v tých správnych vrstvách, a tak na niektorých miestach sa maska dala zlupnúť a na niektorých z pleti nechcela ísť ani za nič,… Skrátka úplná pohroma.
Nanášanie týchto masiek trvá naozaj niekoľko sekúnd, stačí odtrhnúť, dať na pleť a popritláčať aby sa maska prispôsobila vašej tvári. Vďaka univerzálnej veľkosti si ju tak môže aplikovať naozaj každý a nemusí sa báť, že by mu nepokryla tvár. Ďalšou výhodou je samotné odstraňovanie. Stačí túto „cupra“ masku jednoducho oddstrániť ako papier a zbytok „gélu“, ktorý vám ostane na tvári vmasírovať. Ide teda o veľmi rýchle a jedndouché odstraňovanie, pri ktorom nebudete mať špinavú celú kúpeľňu a ešte aj seba.

Ďalšou pre mňa veľkou nevýhodou pri bežných maskách je samotný fakt, že keď začnú tuhnúť (teda, niektoré typy), potom už neviete rozprávať a svaša mimika je naozaj obtiažna. Pri tejto maske môžete vykonávať naozaj všetky činnosti. Ba dokonca ešte aj rozprávať môžete.

Comments are closed.