Liftingové sérum

Liftingové sérum

Napriek tomu, že nepatrím do vekovej kategórie 30+, aj ja som sa rozhodla siahnuť po liftingovom sére. Dôvodom je, že mám veľmi nepeknú dvojitú bradu, a tak si ju pomocou takýchto prípravkov a zopár cvičení snažím odstrániť. Ako to teda ide?

Na odstránenie som použila liftingové sérum od oligodermie, ktoré je vhodné na krk a dekolt. Toto sérum navracia pokožke pružnosť a pevnosť. Práve z tohto dôvodu som po ňom siahla s vierou, že mi pomôže.
86% žien potvrdilo, že už po 5 minútach po nanesení séra sa im pleť napla. U mňa je to podobne, avšak toto napnutie u mňa bolo chvíľkové. Skutočné dlhodobé napnutie sa u mňa prejavilo až po mesiaci, čo však beriem ale za veľký pokrok. Za toto krátkodobé vypnutie pleti som však taktiež vďačná, nakoľko som vďaka tomu liftingové sérum použila chvíľku predtým ako som niekam išla, a vyzerala som tak v daný okamih dokonale.

Koža bola po aplikácií oveľa pevnejšia, no s pružnosťou som mala o čosi väčší problém. Teda, pružnosť pokožky som si všimla až po nejakom 10 dni a nie hneď po prvom použití.
Osobne som po používala cca mesiac, kým som si všimla trvalé výsledky. Tieto výsledky však sú natoľko viditeľné, že si myslím, že za tú cenu to stálo. Musím však opäť pripomenúť, že som robila s týmto liftingovým sérom aj zopár cvikov na problémy s dvojitou bradou. Napríklad otváranie úst naširoko a podobne. Tieto cviky však nebudete mať problém nájsť na internete a zároveň si môžete nájsť tie, ktoré vás najviac oslovia. Tieto cviky stačí robiť iba zopár minút denne. Medzi moje najobľúbenejšie a každodenné cviky bolo dôkladné vyslovovanie písmena X a písmena O. Mne sa tieto dve veci (sérum + cvičenie) naozaj potvrdili.

4 thoughts on “Liftingové sérum

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *