Funkcie elektronickej kefky + vyhlásenie výhercu

Funkcie elektronickej kefky + vyhlásenie výhercu

Prednedávnom ste si na mojom blogu mohli všimnúť, že som napísala článok o tom, ako som si vyberala elektronickú zubnú kefku. A hoc som sa rozhodovala naozaj dlho, napokon som si vybrala elektronickú zubnú kefku od Oral B s názvom Vitality 3D White.

Musím sa priznať, že som vlastne ani nevedela, akú zubnú kefku si mám vybrať. A tak som moje rozhodnutie možno unáhlila. A možno ani nie,…

Ako prvé a naozaj veľmi dôležité je fakt, že táto zubná kefka vydrží bez nabíjania cca 5 dní, to znamená že 10 čistení po 2 minúty. Keď som však pozerala iné zubné kefky, a to dokonca už za 60€, tak tie síce vydržia o čosi dlhšie, no iba o 2 dni (7 dní), takže je podľa mňa zbytočné kupovať drahšiu zubnú kefku na podobný spôsob, ale to je len môj názor. Samozrejme, ak by ste siahli po „Genius“ kefkách, tak si 100% prídete na svoje. Majú nie len citlivosť tlaku, no zároveň aj časovač podľa potreby a podobné vymoženosti, ktoré len tak neuvidíte.

Samotná kefka je určená a j pre tých, ktorý nemajú radi elektroniku. Obsahuje iba jedno tlačidlo, ktorým kefku zapnete, ale aj vypnete.

Čo sa týka tejto zubnej kefky, jediná vychytávka, ktorú kefka má je časovač. Tento časovač je nastavený na 2 minúty, počas ktorých si umývate zuby. A keď sa ukončenie blíži, zubná kefka vám chvíľku začne vybrovať. To však neznamená, že si nemôžete ešte ďalej čistiť zuby, ale že uplynul čas, ktorý odporúčajú zubári na čistenie. A keď chcete kefku vypnúť, jednoducho stlačíte tlačítko.

V konečnom dôsledku som so zubnou kefkou naozaj spokojná. Bola za veľmi rozumnú cenu, a zatiaľ – po viac ako mesiaci mi stále ide ako hodinky. Dokonca mám dojem, že keď sa blíži vybitie batérie, tak sú otáčky o čosi pomalšie, a tak vopred viem, kedy ju bude treba dobiť.

Výhercom marcovej súťaže sa stala Genevra. Prosím, kontaktuj ma na e-mail sladeckova219@gmail.com

4 thoughts on “Funkcie elektronickej kefky + vyhlásenie výhercu

  1. Manžel má taky takový zubní kartáček, já stále zůstala při tom obyčejném, ale taky nad tímto elektrickým uvažuji. A myslím, že těmito články jsi mě i dost nalákala. Jinak děkuji za výhru, jsem velmi ráda. 🙂
    welcometomyworld

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *