Organic kozmetika povinnosťou

Organic kozmetika povinnosťou

Už dlhšiu dobu som hľadala nejaký šampón, ktorý by dodal mojim vlasom objem a lesk, no zároveň bol vhodný pre jemné a tenké vlasy. A keď som našla šampón s kondicionérom, ktorý je ešte organický, nemohla som váhať.
Čo sa týka týchto prípravkov, používala som ich výhradne spolu, a tak vám recenziu na ne napíšem taktiež spolu.
Ako prvé si môžete všimnúť otváranie a konzistenciu týchto prípravkov. Čo sa týka otvárania, je bežné ako pri iných, a to aj konzistencia. Nejde teda o nič výnimočné. Práve naopak, človek si na prvý pohľad ani nevšimne, že ide o produkty s prírodnejšími zložkami. A samozrejme sa do vlasov rovnako ľahko zapracovávajú.

Po použití – ešte pred zaschnutím nepostrehnete nič výnimočné. Ako každý iný šampón. Šampón má inak veľmi peknú a jemnú vôňu, čo ocení asi každá dáma.
Čo s týka týchto prípravkov – kondicionéršampón, som používala naraz. Po vyschnutí vlasov sa vlasy veľmi ľahko a pohodlne rozčesávali – rozčesávanie nebol žiadny problém. A tak som sa nemusela báť, že si povytrhávam veľa vlasov.

Objem bol podstatne väčší na aký som zvyknutá – po čom som tak dlho túžila. Obvykle mám jemné vlasy, ktoré nedržia svoj tvar, a sú jemne vlnité. Odrazu som mala veľký objem vlasov. A dokonca môžem povedať, že vlasy respektíve ich elektrizovanie nebol žiadny problém – čo sa mi pri väčšine šampónov na objem deje. Tento neelektrizuje.
Celkovo som s týmito prípravkami spokojná. Takže môžem vrele odporúčať. Navyše mi stránka poslala zopár vzoriek rôznych značiek na vyskúšanie, čo považujem za naozaj milé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *