Ostropestrec mariánsky

Ostropestrec mariánsky

Počuli ste už o bylinke Ostropestrec mariánsky, ktorý je pre telo mimoriadne prospešný, a dokonca ho viete nájsť i v tabletkách ako výživový doplnok?

Ostropestrec mariánsky je vhodný práve pre tých, čo majú nejaký problém s pečeňou. Jeho hlavnou funkciou je regenerovať a chrániť pečeň, no zároveň i chrániť bunky pečeňovej membrány.

Charakteristika Ostropestrec mariánsky:

Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene, podporuje jej zdravie a trávenie. Huba reishi prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a k udržaniu zdravej obehovej sústavy. Baza čierna podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Zloženie Ostropestrec mariánsky:

1 kapsula obsahuje 200 mg zmesi PESTREC + REISHI (prášok sušeného pestreca mariánskeho (silybum nigra 60 mg, extrakt pestreca mariánskeho 40 mg, prášok huby reishi (Ganoderma lucidum) 75 mg, prášok sušených plodov bazy čiernej (sambucus nigra) 25 mg.

Ostropestrec mariánsky som začala využívať vtedy, keď som začala mať problém so žalúdkom. Nejak mi netrávilo, a keďže som nechcela ísť k lekárovi, alebo respektíve, som toho názoru, že väčšinu problémov vyriešia i doplnky stravy, siahla som práve po tejto bylinke a po tomto konkrétnom výživovom doplnku. Ostropestrec som brala cca 1 mesiac, kým som si všimla výsledky, teda že u nemám bolesti žalúdka, nemám pocity nevoľnosti a vo všeobecnosti mi žalúdok oveľa lepšie trávi jedlo než predtým. Práve z toho dôvodu som Ostropestrec mariánsky začala užívať dlhodobo, respektíve vždy, keď pociťujem zhoršenie môjho stavu, opäť si kúpim Ostropestrec mariánsky ako výživový doplnok, a viem, že mi to za niekoľko dní pomôže, keďže je problém iba v začiatkoch.

Ba dokonca som mala už i obdobie, kedy som ho nepoužívala cca rok, a teda sa problémy ako keby stratili. Musím preto povedať, že je to naozaj zázračná bylinka, ktorú môžem iba vrelo odporúčať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *