Plazmová lampa

Plazmová lampa

Ako by ste si radi oživili váš pracovný stôl, čo by vám na ňom nemalo chýbať? Čo by vám spravilo radosť?
Plazmová guľa napájaná do USB je veľmi pekným darčekom, ktorý poteší všetkých, čo trávia veľa času na počítači. Tí, ktorí však USB veľmi v tomto ohľadne nepodporujú ocenia fakt, že existujú zásuvky do elektriny, ktoré umožňujú USB normálne zapojiť do zásuvky. Tieto zásuvky do elektriny nájdeme napríklad aj pri väčšine mobilných telefónov – kedy k telefóne dostanete USB kábel, ktorý môžete vložiť tak do notebooku pre prenášanie rôznych súborov, poprípade nabíjanie a zároveň ku káblu dostanete zásuvku, vďaka ktorému môžete nabíjať telefón aj cez elektrickú zásuvku.

Prečo si kúpiť plazmovú guľu? Myslím si, že je to veľmi pekný a veľmi originálny darček, ktorý zaujme každého hlavne preto, že pri dotyku s plochou lampy či pri samotnom priblížení sa začnú „červené či ružové“ lúče približovať k vašemu prstu. Pri nedotkýaní sa lúče pohybujú kade take.

Veľkou nevýhodou je, že na stránke nie je vidieť rozmery tejto plazmovej guli, takže človek mimo toho, že ide o „malú“ plazmovú guľu nemá o jej veľkosti žiadne informácie a na to, že cena je viac ako 12€ si myslím, že to človek len tak neriskne zakúpiť si túto guľu, keď nevie odhadnúť jej samotnú veľkosť. Čo sa týka veľkosti, veľkosť tejto gule je taká presne do ruky, takže ide naozaj o maličkú guličku, ktorá je vhodnou dekoráciou, no nezaberie moje miesto.

Comments are closed.