Plesové šaty s prekvapením

Plesové šaty s prekvapením

Nový rok 2018 k nám prišiel a so sebou priniesol aj niekoľko plesov. Práve z toho dôvodu by sme nemali zabúdať na kúpu šiat. Tie by nám totiž mali prísť ešte pred samotným plesom 🙂 Ide o čas, kedy sa každé dievča i žena môže premeniť na princeznú či kráľovnú a vychutnať si neodolateľné šaty, prekrásny make-up i vlasy. Život ako z rozprávky. Vďaka plesom si totiž túto krásu môžeme užívať každý rok – ba dokonca niekoľkokrát za rok, a nie len raz za život.

Môžete si vybrať krátke spoločenské šaty. Ja som si pre vás pripravila napríklad spoločenské šaty Marilyn. Šaty sú v krémovo ružovej farbe, pričom sú pod kolená. Pás je zvýraznený lesklou stuhou v rovnakej farbe. Vrch je tvorený veľmi obľúbenou a populárnou čipkou. Ramená sú zakryté hrubými rukávmi, takže ide o naozaj elegantný a zvodný kúsok, ktorý by nemal chýbať na každom plese.

V prípade, že by ste veľmi radi siahli po nejakých dlhých plesových šatách, môžete si zvoliť napríklad Maxi plesové šaty Atlantis, s krásnou a zároveň veľmi jemnou ružovou farbou. Tieto šaty sú jednoduché, no zároveň veľmi zaujímavé. Jednoduchý padavý strih so skladanou látkou ukáž veľmi jednoducho. Na druhej strane je tu zvýraznený driek vďaka skríženej látke. Jednoduché a predsa elegantné.

Ak chcete siahnuť po niečom malom čiernom, potom si určite zamilujete krátke šaty CICCI. Krátke jednoduché a aj napriek tomu elegantné.

Ako bonus som si pre vás prichystala naozaj zvodné a sexi červené šaty, ktoré kombinujú klasiku s čipkou a odhaleným chrbtom. Ide o naozaj sexi zvodný kúsok, ktorý je určený len pre naozaj odvážne ženy. Určite v ňom však vyniknete. 
A v závere, aby vás netešili iba nádherné šaty ale aj cena vám ponúkam 5% zľavu na nákup oblečenia či doplnkov.

Comments are closed.