Podporujem útulkáčov

Podporujem útulkáčov

Ak ma má niekto v priateľoch na facebooku, tak ste si určite všimli, že veľmi často v tomto období zdieľam odkazy na psačie útulky, pretože si myslím, že si každý jeden psík, či už je to pitbull alebo čivava zaslúžia lásku. Neexituje totiž zlý pes, ale len zlý majiteľ. A keďže sú teraz mínusové teploty a aj pre nás je to záťaž, čo ešte pre tých malých štvornohých nezbedníkov, ktorý dokážu rozveseliť každého človeka.

A preto som sa rozhodla, aj s pomocou mojich rodičov a strýka, že im v tomto čase-nečase pomôžeme, a nakúpime im aspoň niečo, i napriek tomu, že je krmivo a veci pre zvieratká naozaj drahé, čo vie každí, kto vlastní aspoň jedného psíka. A tak sme si dovolili im poslať aspoň túto malú-veľkú nádielku, ktorú ocenia najmä v tejto tuhej zime, no zároveň si na nej dokážu i pomaškrtiť.

Ak máte doma aj vy nejaké peniažky navyše alebo nejaké nepotrebné veci, určite ich prineste do útulku 🙂 Tieto čisté štvornohé srdcia sa im určite potešia.

18 thoughts on “Podporujem útulkáčov

  1. Krásné 🙂 Minulý rok na Silvestra jsme jim u nás přivezli granule, kapsičky, deky a piškotky a teď starší madrace, není jich nikdy dost. Ráda pomůžu někomu, kdo se do nepříznivé situace takto dostal.

  2. Tie psy tak sa budú tešiť, veď oni nemôžu zato že sprostí ľudia ich nechali na ulici, veľmi pekné je to od teba a od tvojej rodiny, fakt veľmi dobrý skutok 🙂

  3. Jaj výborne. Ja síce im nič nenosím, ale dávam im dva percentá, a zapájame sa do každej akcie, kde výťažok ide na útulkáčov. Každý rok, pravidelne chodievame na výstavu orieškov, a tam prispievame, ako sa dá. Je to super, že niekoho zaujíma osud opustených zvieratiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *