Pohodlie popri učení

Pohodlie popri učení

Aj vy milujete oddych a relax? Hoc sa nám nový rok iba začal, už teraz som žiaľbohu ochorela, a keďže mi pribudlo aj učenie sa na skúšky, nejak som úplne K.O., a to aj napriek tomu, že sa vám pravidelne snažím prinášať nové recenzie a články, ktoré by vás mohli inšpirovať a samozrejme by vám mohli aj niečo priniesť, napríklad nejakú nový nápad na produkt alebo možno recenziu na niečo, čo nie je práve pre vás a tak ušetríte zopár peniažkov.

Hoc sa mi na skúšky nejak veľmi nechce učiť, musím to prekonať a už na seba začať tlačiť. Už len z toho dôvodu, že som študentka a to je môj prvoradý cieľ. Doštudovať. V motivácií mi pomáha aj môj milovaný motivačný diár, no to nie je jediné, čo nájdete v mojej milovanej zbierke.

Určitú „silu“ na učenie mi dodáva aj môj nový vankúšik, na ktorom oddychujem, lebedím a občas sa s ním aj hrám, keď mi učebnice vypália aj to posledné zrnko rozvahy a inteligencie. Dá sa teda povedať, že už som z učenia tak veľmi zúfalá, a zároveň mám mozog natoľko vybitý, že aj hranie sa s plyšákom mi robí radosť 😀 A tak som si našla jeden univerzálny, čo mi bude vytvárať nie len pohodlie, ale aj nabíjať baterky s maznaním sa 😀 Hovorím o mojom ovečkovom vankúši, ktorý je mäkkučký, hebký no najmä veľmi pohodlný a roztomilý.

Žiaľ, mám dojem, že mi veľmi dlho nevydrží, nakoľko si už náš psík naň brúsi zúbky a stále mi naznačuje, že ho chce 😀 Takže, len čo úspešne dokončím skúšky, dostane ho za odmenu 🙂 A som si istá, že bude spokojná.

9 thoughts on “Pohodlie popri učení

  1. Ono, to už je údel študentov. Najradšej robia všetko možné, len aby sa nemuseli učiť. Ale ono to pôjde. Ja som napríklad mala pri sebe svojho obľúbeného Alfa, na ktorom som ležala, držala na bruchu, hádzala si ho, kým som si opakovala poučky, poprípade naňho kričala, keď mi niečo nešlo. Ešteže máme tých plyšákov, na ktorých si vieme vybiť nervy a zlosť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *