Pohodlná mikina

Pohodlná mikina

Ktorá žena by nechcela byť krásna a výnimočná aj v pochmúrnom studenom počasí? Žiaľbohu nie každá z nás pochopila, že práve veselé farby dokážu úplne zmeniť vzhľad všedného a obyčajného oblečenia. Mysleli ste si, že oblečenie s potlačou je krajšie ako to, ktoré potlač nemá? Dúfam, že vám v tomto článku vďaka mojim fotkám dokážem, že to tak nemusí byť.

K mojej svetlej pokožke asvetlo hnedým vlasom sa vždy hodí niečo také výraznejšie, ako je napríklad kráľovská modrá farba. Práve kráľovskú modrú mikinu som si našla na stránke https://www.cisteoblecenie.sk

Mikina sa prevlieka cez hlavu, má kapucňu a je bez zipsu. Vrecko vpredu v štýle klokanky nie je len štýlovým doplnkom, no taktiež si doň môžete vložiť nejakú kartu ba dokonca mobil. Ja si doň najčastejšie vložím mojú školskú kartu do jedálne, aby som ju mala vždy so sebou a nemusela si zbytočne brať kabelku.

Kapucňa má podšívku, takže je naozaj príjemná na dotyk a hlavne nepremokne tak rýchlo. V prípade naozaj veľkého dažďa je možné kapucňu stiahnuť šnúrkami po bokoch.

Ďalšie informácie:

  • spodný lem a manžety rukávou z rebrového úpletu 2:2 s prívakom 5% elastanu
  • vnútorná časť priekrčníka začistená tkanou páskou
  • zúžený strih

Mikina je naozaj príjemná, teplučká a ako si môžete všimnúť, je oveľa krajšia a elegantnejšia, ako rôzne nápisy či obrázky na tričkách. Výrazná modrá farba jej dodáva šmrnc, a keďže je ju možné skombinovať s rovnakou mikinou pánskeho strihu, môžete si tak vytvoriť „oblečenie pre páry“. S mikinou som skutočne spokojná.

Táto stránka má taktiež pánske a dámske prevedenia produktov, takže sa so svojim partnerom môžete dokonale zladiť. K väčšine produktov ponúka akciu 4+1 zadarmo a navyše má množstvo produktov poskytovanú „dopravu zadarmo“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *