Prebudený milionár

Prebudený milionár

Kto by sa nechel zobudiť s tým, že je milionár? Pravdepodobne je to sen každého malého i veľkého snílka. Či už by ste si nechali peniaze iba pre seba, alebo by ste sa podelili, určite už viete, kde by ste tieto peniaze, alebo aspoň časť z nich utratili.

 

Samozrejme, do takejto miery byť milionárom nie je možné. To však neznamená, že sa raz nemôžete zobudiť s tým, že ste milionárom. Ao na to? V skutočnosti je za tým iba tvrdá práca, viera, pozitívne myslenie a predovšetkým neutíchajúca vášeň dosiahnuť tento cieľ. Milionárom môže byť každý, bez ohľadu na pohlavie, rasu ba dokonca bez ohľadu na to, či máte konexie alebo nie.

 

Práve o tomto hovorí kniha „prebudený milionár“. Kniha, ktorá dodáva energiu všetkým, ktorý majú svoj „nápad za milión“ už v rukách, no nevedia, ako ho uskutočniť. Ba dokonca aj pre tých, čo sa iba chystajú vytvoriť si svoj nápad za milión. Nikto nehovorí, že táto cesta bude jednoduchá, no v skutočnosti bude stáť zato. Ako sa hovorí, nič nie je nemožné a za každý veľkým snom stojí tvrdá práca. Je však táto tvrdá práca potrebná? … Bolo by hlúpe tvrdiť, že sa len prebudíte a budete milionárom. No predstavte si, že dostávate zaplatené za niečo, čo vás baví. Baví vás spievať? Predstavte si, že vám za to niekto platí,… Napriek tomu, že za tým stojí tvrdá práca a hodiny, hodiny spievania, v skutočnosti si neuvedomujete, že je to niečo vyčerpávajúce. Pretože každý deň robíte to, čo vás baví. Od rána až do večera. Vždy a stále. Nestojí to za zváženie?

Myslím si, že je kniha Prebudený milionár veľmi dobre písaná a hlavne nakopne každého, kto si myslí že jeho sen je nemožný… Koľko peňazí sme doposiaľ utratili za hlúposti? Ba dokonca koľko peňazí sme stratili keď sme vyťahovali veci z vrecka, poprípade sme zle prepočítali peniaze, alebo sme nedopatrením niečo rozbili a museli sme za to zaplatit? Prečo teda neskúsiť utratiť peniaze za niečo, čo nám môže vyniesť ešte viac peňazí?

Za poskytnutie recenzného výtlačku by som chcela poďakovať vydavateľstvu preškoly.sk. Knihu si môžete objednať TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *