Prečo detoxikovať?

Prečo detoxikovať?

Určite viete, že v ľudskom organizme prebieha neustála detoxikácia. Vedeli ste však, že detoxikovať organizmus je viac ako potrebné?
Práve týmto sa riadila aj nová forma pobytu s názvom Detox pobyt, ktorý je možné uskutočniť na Slovensku i v Čechách. Ide o malú skupinu ľudí s rovnakým zámerom – detoxikovať svoj organizmus a znovu sa cítiť zdravo a dobre. Pobyt je určený pre menší počet ľudí, a to najmä z toho dôvodu, aby sa tvorcovia týchto pobytov mali možnosť každému človeku venovať aj osobitne, a tak ich nie len motivovať, ale aj zdraviť či pomôcť v prípadných problémoch.
V tomto prípade však nejde o žiadne propapagačné pobyty, ale naozajstný uzdravovací pobyt. Bez reklám, propagácií a zbytočností, ktoré aj tak nikdy nepomôžu.

Ubytovanie je vyberané naozaj precízne. Cieľom je byť obklopený prírodou a telo čistiť nie len zvnútra, ale aj zvonka. Teda nie len stravou ale aj cvičením. Jedlo a pitie budete prijímať iba tekuté, no zvládli to ľudia pred vami aj po vás. Preto sa nemusíte báť. Pocit hladu rozhodne nebudete mať. Čo sa týka cvičení, budete sa venovať najmä jóge a prechádzkam po prírode.
Vďaka detoxikácií je možné vyliečiť množstvo zdravotných problémov s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami , spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Budete mať možnosť zrelaxovať sa a vyčistiť tak nie len telo ale aj myseľ.

Počas celej doby pre vás budú pripravované prednášky o detoxikovaní a zdraví, aby ste sa tejto problematike nevenovali iba 7 dní, no cieľom je zmeniť váš životný štýl už od základov. A to bezbolestne a bez týrania. Cieľom je liečiť vaše problémy na prírodnej báze. A možno sa vám vďaka tejto detoxikácií podarí obmedziť konzumáciu tabletiek a naučíte sa, že liečiť sa dá aj prírodnou cestou. Bez chemikálií a látok, ktoré vám skôr ubližujú ako pomáhajú.

4 thoughts on “Prečo detoxikovať?

  1. Jaj takýto pobyt by mi urobil veľmi dobre, no momentálne si ho neviem dovoliť. A tak si zatiaľ robím domáce detox. Stále keď je spln si dávam dvoj trojdňový post, prečistím telo. Jem a prijímam veľa vlákniny a antioxidantov. Cítim sa oveľa lepšie. Ak viem, že môžem spraviť málo, tak si to užívam. Ale o pár rokov si určite doprajem aj podobný pobyt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *