Letné prekvapenie od parfémy Elnino

Letné prekvapenie od parfémy Elnino

Ešte pred odchodom do Číny ma príjemne prekvapil darček od firmy parfemy-elnino. sk, ktorá mi poslala veľký balíček kozmetiky.

Nie len že bol tento balíček veľmi pekne zabalený, ešte aj obsah bol úplne úžasný. Za mňa veľká jednotka s hviezdičkou. Už vás ale nebudem naťahovať a prezradím vám, čo sa v tomto boxíku skrývalo.

Ako prvé tu bola micerálna voda od Nivey. Micerálna voda je vhodná na odstránenie make-upu, dokonca aj toho vodeodolného. Je vhodná pre všetky typy pleti, dokonca aj tej citlivej. Pleť hydratuje, nevysušuje a je vhodná aj na cesty. A keďže som sa v tej dobe chystala do Číny a zháňala ešte poslednú kozmetiku, úplne ma potešila. Ba dokonca som aj chcela zohnať nejaký odličovať. A takto som si nemusela žiadny cestovný kupovať 🙂

Ďalším produktom bol kokosový olej. Určite viete, že kokosový olej má všestranné a univerzálne využitie, nie len pre v kozmetike ale aj v kuchyni. Musím sa priznať že sa u mňa doma o kokosový olej musím deliť s našim psíkom, ktorému ním natierame packy, aby ich nemala poráňané alebo vysušené – a to najmä cez zimu. Teraz, cez leto, si ho však vychutnám najmä ja 🙂

Pomellato Nudo Blue – telové mlieko má nádhernú vôňu. Je jemné a naozaj voňavé po dlhú dobu.

Darčeková sada Frais Monde Cherry Blossom, ktorá obsahuje krém na ruky, telový krém a parfúmovú vodu. Za mňa big like. Nádherná vôňa, skvelá výdrž, perfektná hydratácia.
Túto značku mám veľmi rada, a tak ma táto darčeková sada potešila asi z celého boxíku najviac.

Mini suchý šampón Batiste – taktiež perfektný na cestovanie. Ja mám Batiste veľmi rada a tak vás určite neprekvapí, že si ho samozrejme beriem aj do Číny.

A aby som nezabudla, veľmi príjemne ma prekvapilo aj nespočetne veľa vzoriek, od telových mliek až po toaletné vody. Mňa najviac zaujala vzorka očného tieňa, a taktiež vône od Katy Perry.

Patrí vám veľmi veľké ďakujem za nádherný balíček a ešte krajšie prekvapenie.

4 thoughts on “Letné prekvapenie od parfémy Elnino

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *