Priestranná peňaženka Anekke

Priestranná peňaženka Anekke

Aj vy patríte k tým, čo chcú mať všetko pokope? A k tomu všetkému by ste chceli ušetriť nejaké to miesto? V takom prípade určite čítajte ďalej. Osobne som sa práve z týchto dôvodov rozhodla siahnuť po krásnej peňaženke, ktorá však nie je iba tak hocijaká.
Po tom, ako som si ju doma rozbalila ma ako prvé prekvapila kvalita peňaženky. Určite ste aj vy zvyknutý na peňaženky v štýle – kožená poprípade nejaká látková. Táto však na dotyk bola veľmi jemná a hebká ako plyš, no zároveň pevná a švi naozaj kvalitne spravené. Teda, hneď pri prvom dotyku som pochopila, prečo ide o drahšiu značku – za kvalitu si predsa treba priplatiť.

Čo sa týka peňaženky, tá má mierne detskú potlač, a to dievčatko, ktoré je typické pre túto značku. Mňa osobne toto dievčatko nejak obzvlášť nezaujalo a skôr by som privítala peňaženku bez potlače či s nejakými geometrickými tvarmi či kvetinami, no na druhej strane ma na nej zaujali prednosti, takže potlač ma pri kúpe nejak nezaujímala. Na druhej strane, predsa ju nechcem používať ako designový doplnok, ale ako pohodlný a praktický organizér.

Čo sa týka peňaženky, tá má 3 rovnako priestranne a rovnako usporiadané vrecká. Ide o normálne vrecko, takže doklady či podobné veci sa doň nedajú nejak prehľadne založiť, no na druhej strane ide o dosť priestranné vrecká, aby ste si do nich mohli dať aj viacero mincí a kovových eur.
Ja osobne sa tento priestor snažím využívať na 3 veci. Ako prvé sú papierové peniaze, ku ktorým prikladám aj nejaké tie najdôležitejšie karty ako je občiansky preukaz, študentský preukaz, zdravotná karta a karta na bezplatné cestovanie vlakmi.

Druhý priestor využívam na telefón. Osobne mám telefón s veľkými rozmermi – Sony Xperia Z5 premium, no i napriek tomu sa doň pohodlne zmestí a priehradka sa dá ešte aj zavrieť.

A ako posledný používam na kovové mince, keďže často cestujem autobusmi, a tak mám naozaj nespočetne veľa kovových mincí.
 
Celkovo hodnotím túto peňaženku veľmi pozitívne. Naozaj úžasná kvalita materiálu, priestrannosť a jednoduchosť sú jej veľkým plusom. Za jediný mínus považujem samotný obrázok, ktorý sa však niektorým môže páčiť.

One thought on “Priestranná peňaženka Anekke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *