Príjemná sladkastá vôňa

Príjemná sladkastá vôňa

Aj vy milujete sladkasté vône tak veľmi ako ja? Tentokrát som sa preto rozhodla siahnuť po Salvatore Ferragamo Incanto Shine v krásnej pestrofarebnej krabičke.

Už na prvý pohľad je vidieť, že ide o jemnú, ženskú vôňu kvetinových tónov. V tomto prípade teda kvetinovo-ovocných. Vôňa sa skladá z

Hlava: Bergamot, ananás, marakuja

Srdce: Broskyňa, ružová pivonka, frézia

Základ: Céder, ambra, pižmo

Vôna je naozaj špecifická. Je naozaj medzi citrusmi a kvetmi, takže ju nie je možné identifiokovať, no je naozaj nežná, ženská a elegantná. Osobne sa mi veľmi páči. Dokonca mi chvíľkami trocha pripomína citrusy.

Osobne si viem predstaviť túto vôňu napríklad na Chorvátsku pri hotely s veľkým množstvom kvetov a pár citrusmi. Svieži vzduch, jemná citrusovo kvetinová vôňa a nádych leta. Táto vôňa nie je nejak ťažká, práve naopak. Toto je však iba prvotný dojem.

Po cca 10-20minútach na tele však zmení svoju vôňu, a pripomína mi začiatok jary, kedy začína všetko kvitnúť. Ľudia začínajú zo skríň vyťahovať tenké jesenné kabáty i koženné bundy a deti sa začínajú hrať vonku. Prechádzky s deťmi, prvé posedenie s kamarátmi na letnej terase i napriek tomu, že ešte nie je až také leto a užívanie si slnečných lúčov. Takýto pocit budete mať počas ďalších pár hodín.

Vôňa vydrží na tele neuveriteľných 8hodín, čo ma príjemne prekvapuje. Vôňa je intenzívna a nádherná, u kamarátov zožala svoju slávu. Vrele odporúčam.

mde

Elnino mi však ešte k tejto voňavke pribalila zopár drobností, ktoré mi spravili veľkú radosť. Ako prvou drobnosťou bola kozmetická taštička v krásnej nebesky modrej farbe. Je pomerne priestranná, so zapínaním na uťahovacie lanko. Taktiež kľúčenku Bentley v krásnej luxusnej krabičke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *