Kolagénové sérum

Kolagénové sérum

Skúšali ste už kolagénové súrum? Ja som ho vyskúšala po prvýkrát a som maximálne spokojná.

Priody Kolagénové sérum s HA a Gota kalo extraktom je obohatený o kyselinu hyalurónovú a vysoké množstvo prírodného kolagénu navracia ochabnutej pleti elasticitu, pevnosť, vyhladzuje vrásky, obnovuje kontúry tváre, zjednocuje tón pleti, udržuje stálu vlhkosť pleti. 

Aktívne zložky v tomto produkte: Kolagén, kyselina hyalurónová, aminokyselina, vitamín A, vitamín E, pupočník ázijský. 

Sérum je potrebné používať ráno aj večer. Treba ho aplikovať na dôkladne vyčistenú pokožku ešte pred nanesením krému. Sérum stačí jemne vklepať na končeky prstov a rozotrieť. 

Po tomto produkte som siahla najmä kvôli veľmi dobrému hodnoteniu. Produkt hodnotili 3 zákazníci, pričom celkové hodnotenie je 4,5 hviezdičky z piatich. A myslím si, že to určite stojí za vyskúšanie.

Kolagénové sérum sa veľmi rýchlo vsakuje do pokožky. Sérum sa veľmi dobre rozotiera po pokožke, pleť vôbec nedráždi a keďže je samotný produkt bez vône, nedráždi mi ani čuchové zmysly. Stačí naozaj malé množstvo na to, aby som si rozotrela toto sérum po celej tvári. Osobne mi teda na krk stačí cca 1/7 odmerky, čo je naozaj málo. A čo sa týka spomínaného rýchleho vsakovania, osobne sa mi sérum do pokožky vsiakne cca do 1-3 minút. Celý návod som poctivo dodržiavala, a výsledky sa aj samozrejme dostavili. A to cca po 2 týždňoch začínali byť naozaj viditeľné. 

Pokožka vyzerá oveľa zdravšie, má menej pórov a dokonca by som povedala, že je aj žiarivejšia a viac hydratovaná i vyživená. 

Toto kolagénové sérum som používala najmä na dvojitú bradu. Osobne som s tým doposiaľ mala už dlhšie problém, no nie a nie si pomôcť. Toto kolagénové sérum mi s týmto problémom síce nepomohlo úplne, no čiastočne určite áno. Moja koža je pevnejšia, pružnejšia a vypnutejšia. 

Tento produkt odo mňa dostane 4 hviezdičky z piatich. Jednu hviezdičku mu dávam preč najmä kvôli vysokej cene, čo znamená, že si produkt bude môcť dovoliť len málokto. 

8 thoughts on “Kolagénové sérum

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *