Prípravky na tepelnú úpravu vlasov

Prípravky na tepelnú úpravu vlasov

Asi každá žena sa už stretla s kulmou či žehličkou na vlasy, pričom sme tieto elektrické pomôcky pre krajšie a predovšetkým zaujímavejšie vlasy a účesy i použili. A aj keď si to väčšina z nás neuvedomuje, viete, že tieto pomôcky nadmerne ničia vlasy?

Je však na to malý trik, ktorý stojí len niekoľko eur, a vaše vlasy ochráni pred teplom natoľko, že sa oplatí nad tým uvažovať. Reč je o ochrane na vlasy pred teplom . Tieto prípravky chránia vlasy pre negatívnymi účinkami tepelného upravovania vlasov, tento prípravok má viac variantov využitia – možné použiť pri ľubovoľnej tepelnej úprave, či už ide o kulmu, fén, žehličku na vlasy,… Prípravok je vhodný aj pre výživu a hydratáciu vlasov, dodáva žiarivý lesk pre každý typ vlasov, vlasy sú po použití prípravku jemné, hebké a vláčne. A čo je najlepšie, tieto prípravky sú vhodné pre každý typ vlasov, takže ho môže využívať každý člen rodiny.

Tepelná úprava vlasov

Nakoľko mám veľmi jemné vlasy, a teda hocijaká tepelná úprava vlasov veľmi negatívne ovplyvňuje kvalitu mojich vlasov, tepelné prípravky využívam už niekoľko rokov. Čo sa týka mňa, vyskúšala som už rôzne značky, no najviac sa mi osvedčila Wella produkt, ktorý je cenovo dostupný, a zároveň aj kvalitný. Veľkosť tohto produktu je 150ml, pričom pri pravidelnom používaní vydrží cca mesiac. Veľmi sa mi osvedčil najmä kvôli tomu, že má veľmi peknú vôňu, a vlasy mám po ňom hebké.

Druhý prípravok, ktorý mám rada je G2B straight on 4 days, avšak tento prípravok je vhodný len v prípade, že chcete mať rovné vlasy. Nakoľko ja si vždy iba žehlím vlasy, tak mne to vyhovuje. No pokiaľ by prostriedok chcela využívať celá rodina, tak nie je práve najvhodnejší. A keďže ja nevyužívam tieto prípravky až tak často, skôr používam fén, tak tento prostriedok nepoužívam až tak často.

A čo vy? Aké máte skúsenosti s prípravkami na tepelnú úpravu vlasov? Ktorý prípravok je podľa vás najlepši?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *