Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Poznáte stránku Mari prírodná kozmetika? Ja som o nej počula po prvýkrát iba nedávno. Čo ma však na tejto stránke naozaj zaujalo bol fakt, že predávajú bio produkty, pričom na stránke nenájdete len tie, ale aj rôzne deky, náramky z drahých kameňov, šperky, esenciálne oleje či dekorácie do bytu. Teda by som povedala, že je to viac menej taká stránka, ktorá spája ezoterické a darčekové veci spolu s bio kozmetikou.

Zo stránky (ako ste si mohli všimnúť na fotke) som si objednala tri kozmetické produkty a jeden náramok.

Čo sa týka náramku, na stránke bol v rôznych farbách, a mne sa zapáčila zelená. Ide vlastne o fengshui náramok, ktorý by mal priniesť do rodiny i života jednotlivca viac peniažkov. Náramok je na utiahnutie, takže je vhodný pre ľubovoľnú veľkosť ruky, a čo sa týka mince, tá má z jednej strany čínske znaky a z druhej ornamenty. Náramok som na sebe mala tri dni, a ešte mi z neho farba nezišla, a farbu ani nepúšťal.

Na pery som si zo stránky objednala až dva produkty, pričom oba v pomarančovej vôni. A to balzam na pery v kelímku a olej na pery. Olej na pery som ešte neskúšala, no napadlo ma, že by to mohlo byť niečo zaujímavé. Prvý krát keď som si ho dala na pery, tak som si ho dala trocha viac, a tak som necítila tú pomarančovú vôňu. No potom som už prišla na to, že nemôžem tubu nejak silno stláčať, a prišla som na to, že je olej na perách príjemný, a naozaj veľmi zľahka je cítiť i tú pomarančovú vôňu. Chuť však nie je pomarančová 😀 Páči sa mi však, že sa nanáša takým malým penovým štetcom na konci tuby. Celkovo ma však tento olejček zaujal, najmä tým, ako mi perfektne dokáže vyživiť pery.

Druhým produktom bol už spomínaný pomarančový balzam. Ten je oveľa voňavejší, než je olej, a nakoľko som na balzam ne pery zvyknutá, nemala som s ním absolútne žiadny problém. Páči sa mi jeho vôňa a sladkastá chuť, a aj to, že je maličký takže je vhodný aj do kabelky.

Ďalší a posledný produkt, ktorý mi prišiel, tentokrát už z kolónky „BIO“ bolo aloe mydlo. Musím sa priznať, že ma trocha sklamal jeho tvar. Osobne si občas doma vyrobím nejaké mydlo, a teda viem, že keď sa chce, tak sa dá mydlo veľmi pekne ukrojiť, no toto má po stranách nepekný asymetrický tvar. Na druhú stranu to možno príde niekomu zaujímavé. Mydlo je silno aromatické, a ruky po ňom zostávajú suchšie. Mydlo si teda moje srdce nezískalo, no musím pochváliť jeho peknú farbu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *