Recenzie – blud alebo realita?

Recenzie – blud alebo realita?

Veľa ľudí a teda hlavne blogerov píše, že si pri spolupráci nemôžu povedať svoj vlastný názor a teda, že veľká časť recenzií je len obyčajný blud, aby im tovar poskytla firma zadarmo.

Aké sú teda moje recenzie?

Hneď v úvode by som chcela skonštatovať, že veľká časť mojich recenzií je mnou zakúpený tovar, napriek tomu, že udávam zdroj, kde som si tovar zakúpila a teda kde si ho môžete zakúpiť aj vy.

Nakoľko sú to moje osobné recenzie, nemám dôvod Vám klamať a hlavne Vám klamať nechcem, či už ide o spoluprácu alebo vlastný nákup.

Každý tovar opisujem z dvoch hľadísk.
1. Všeobecné informácie
Teda vlastnosti tovaru, výzor, využitie,…

2. Subjektívne postrehy subjektívne hodnotenie
V tejto časti píšem vhodné kombinácie, môj tip či vlastnú skúsenosť.

Takže, ako si môžte všimnúť, hoc ide o môj vlastný text (časti textu napr. Vlastnosti sú skopírované), týka sa jeho základných informácií, ktoré sú rozpísané podrobnejšie, ba dokonca niekedy obsahujú i postrehy, ktoré si možno uvedomíte až po samotnek kúpe napr. Pri kabelke od JEJ.SK som vo využití poznamenala, že sa do kabelky zmestia papiere formátu A4 a to bez poškodenia či pokrčenia).

V druhej časti vyjadrujem svoje subjektívne hodnotenie a subjektívne postrehy. Už samotné slovo „subjektívny“ naznačuje, že vyjadrujem osobný názor. Teda ako sa mi daný produkt páčil poprípade nepáčil a prečo.

Konečné zhrnutie?
Moje recenzie sú nefalšovane a naozaj môj vlastný názor na daný produkt, bezohľadu na to, či ide o spoluprácu alebo nie. Bezohľadu na to, či je to kritika alebo pozitívne hodnotenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *