Regenerácia s úžasným darčekom

Regenerácia s úžasným darčekom

Táto darčeková sada pre suché a namáhané vlasy obsahuje nie len šampón a kondicionér, ale aj gumičku, ktorá nezaťažuje vlasy a zároveň sa nezamotáva.

Šampón Repair & Target a kondicionér
Tieto prípravky sú určené pre suché a namáhané vlasy, takže sa na toto letné obdobie dokonale hodia. Nie len že sú moje vlasy namáhané slnkom, keďže chodím často von a chcem byť pekná, často si vlasy tepelne či inak upravujem. Preto k mojim každodenným pomocníkom patrí lak na vlasy ale aj žehlička. A aj keď sa cez leto vzdávam môjho verného kamaráta fénu, mojim vlasom rozhodne dávam zabrať.

Tieto prípravky majú veľmi jemnú vôňu a úžasnú konzistenciu, vďaka ktorej sa dajú veľmi ľahko a pohodlne aplikovať na vlasy. Treba si ho však dôkladne opláchnuť, pretože som si všimla, že mi občas ešte čiastočky ostanú na vlasoch, a tak Repair & Target musím oplachovať o čosi dlhšie, ako bežné prípravky.

Vlasy sa po samotnej aplikácií dajú veľmi ľahko a pohodlne rozčesať, no zároveň jeho výsledky z oblasti štiepenia nie sú nejaké prelomové. Napriek tomu sú vlasy o čosi silnejšie a mám dojem, že si lepšie držia svoj tvar.

Osobne považujem tieto produkty za veľmi dobrý priemer, ktorý je za svoju cenu naozaj prijateľný. Netreba od neho však čakať zázraky. Oproti novej vlasovej starostlivosti  Dove (recenziu nájdete TU) je to však mierne sklamanie.

Gumička
Zo začiatku sa mi ich design nepáčil a nechápala som, prečo ich každý nosí. Myslela som si, že sa musia zamotávať do vlasov a veľmi ťažko sa z nich odstraňovať. Opak bol však pravdou. Vlasy sa s nimi veľmi ľahko upravujú, nešmýkajú sa a zároveň gumička nešticuje a nezaťažuje vlasy. Dokonca sa dá veľmi ľahko a jednoducho odstrániť aj pri zložitejších účesoch alebo pri použití laku. Preto som s ňou nadmieru spokojná.

Navyše je gumička veľmi pekne zladená k Repair & Target starostlivosti, ktoré sa vyznačujú oranžovou farbou.

6 thoughts on “Regenerácia s úžasným darčekom

  1. Tie gumičky mi pripomínajú šnúry od starých pevných liniek a príde mi to kus vtipné 😀 ale skvelo sa nosa a je to zlaté, len sa mi furt vybaví Telekom :D. Čo sa výrobku týka, nie je to prvý raz čo sa stretávam s recenziou naň, aj keď ja mám práve opačný problém – mastia sa mi. Rozhodne nie sú suché, takže mne by na mieru asi nebol.

    1. Presne 😀 Aj mne a preto som ich dlho nechcela, avšak keď som zistila, že mi naozaj pomáhajú, tak som ich začala používať 🙂 A napokon som prišla na to, že to nie je také hrozné ako som si myslela 🙂 Len si človek musel na tento retroštýl zvyknúť 🙂

  2. Ja mám prave jemné a rýchlo mastiace sa vlasy. Nájsť na ne niečo dobré je umenie. Ale môj hlavný problém je v tom ze nemôžem použit rovnaký šampon dvakrát za sebou takze stale ked dokoncim jednu flasku potom uz musim vybrat inu znacku. Neviem prečo ale dochádza mi inšpirácia. Niveu som už mala tak hladam niečo nové.

    1. Tak to mi je naozaj ľúto, že máš takéto problémy. Osobne nemusím meniť šampóny, avšak moja mamina ak používa dlhšie jeden šampón, tak sa jej tvoria lupiny. Preto sa snažím meniť šampóny a ak na niečo super natrafíme, tak potom striedame ešte s niečím 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *